handel wysyłkowy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Jan87
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 16:29

handel wysyłkowy

Post autor: Jan87 »

W jaki sposób zabezpieczacie przesyłki przed zniszczeniem. Pytanie jest do tych osób, które prowadzą handel wysyłkowy. Wiadomo: ubrania się nie zbiją, nie poniszczą w transporcie, ale szkło czy plastik może się zniszczyć. Czy folia pęcherzykowa wystarczy czy w jakiś inny sposób zabezpieczacie przesyłki? Podzielcie się swoim doświadczeniem z kimś świeżym w branży :)
Awatar użytkownika
parada
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:05

Re: handel wysyłkowy

Post autor: parada »

Siemka forumowicze, mam nadzieję, że będziecie w stanie mi nieco pomóc. Otóż podjąłem jakiś czas temu decyzję dość poważną no i teraz czeka mnie przeprowadzka Londyn. Wiem jednak, że sam nie poradzę sobie z transportem wszystkich rzeczy, dlatego chętnie skorzystałbym z usług firmy przeprowadzkowej, która się w tym specjalizuje. Czy możecie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
gagata
Posty: 26
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:10

Re: handel wysyłkowy

Post autor: gagata »

Handel wysyłkowy wymaga jak wiadomo odpowiednich opakowań a przyda się też folia bąbelkowa do zabezpieczania tych produktów podczas transportu. Jak dostaję paczkę czy zamawiam jakiś produkt ze sklepu internetowego to zawsze jest właśnie tak zabezpieczony
ODPOWIEDZ