Holowanie po kolizji

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Leszek_65
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 9:48

Holowanie po kolizji

Post autor: Leszek_65 »

Byliście kiedyś w sytuacji, kiedy po kolizji potrzebne było wam holowanie osobowe? Takie przypadki się zdarzają, więc warto mieć namiar na sprawdzoną pomoc drogową, żeby od razu wiedzieć, do kogo dzwonić. Większość fachowców bardzo sprawnie załatwia sprawę. Też tak myślicie? Czy macie może jakieś inne niekoniecznie pozytywne doświadczenia?
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Holowanie po kolizji

Post autor: Mirra »

Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy przytrafi się komuś taka kolizja i kiedy i gdzie będzie takie holowanie potrzebne. Ja ostatnio natknęłam się na ofertę firmy na stronie internetowej https://holowanie.zgorzelec.pl/holowanie-z-niemiec/, która, jak widać, oferuje również holowanie z niemiec ;) Czy ktoś z Was miał może z ta firmą do czynienia?

generator prądu spalinowy
Użytkownik

Re: Holowanie po kolizji

Post autor: Użytkownik »

Mi ostatnio zepsuło się auto pod Krakowem. Tym gorzej, że było już późno i nie wiedziałem co robić. Znalazłem pomoc drogową w Krakowie i od razu otrzymałem pomoc. Laweta Kraków przyjechała i odholowało moje auto do serwisu samochodowego. Ponadto na czas naprawy otrzymałem auto zastępcze. W przypadku awarii samochodu w Krakowie, polecam ich.
Kaśka

Re: Holowanie po kolizji

Post autor: Kaśka »

linka holownicza to dobrej jakości akcesorium bo charakteryzuje się mocną konstrukcją, funkcjonalnością. To ona umożliwia łatwe i bezpieczne holowanie pojazdu. Oczywiście należy pamiętać by zachowywać ostrożność ale też znać zasady jakie obowiązują. Poczytajcie sobie o tym.
Jąoanna

Re: Holowanie po kolizji

Post autor: Jąoanna »

Natomiast ja podczas holowania po kolizji zastanawiałam się, gdzie naprawie mój samochód. Znalazłam serwis samochodowy w Krakowie https://serwis-samochodowy-krakow.pl/, które zajmuje się mechaniką. Auto naprawili w ciągu 5 dni. Byłam bardzo zadowolona. Nigdzie nie spotkałam się z takim poziomem profesjonalizmu. Polecam każdemu !
kasia0

Re: Holowanie po kolizji

Post autor: kasia0 »

Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić. Mi ostatnio pomagała pomoc drogowa Kołobrzeg 24h holowanie na lawecie: https://pomocdrogowa.kolobrzeg.pl/ . Ich usługi Wam serdecznie polecam. Przyjechali w piętnaście minut na miejsce wypadku. Byłam bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ