Hotel, pensjonat?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
rufus-96
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 19:20

Hotel, pensjonat?

Post autor: rufus-96 »

Hej wszystkim. Gdzie najprędzej zarezerwowalibyście pokój, gdybyście mieli wybrać się nad morze? Mnie do głowy przychodzi przede wszystkim hotel lub pensjonat Krynica Morska. Te dwie opcje wydają mi się najbardziej komfortowe, a na tym właśnie szczególnie mi zależy, wam też?
nówka

Re: Hotel, pensjonat?

Post autor: nówka »

Ja od jakiegoś czasu coraz częściej myślę o prowadzeniu własnego hotelu. Myślę, że to świetny pomysł, bo coraz lepiej prosperują istniejące już hotele. Ten rok był naprawdę dobry dla nich - https://neografix.pl/lato-2021-dla-hote ... zebiegalo/ Liczę na to, że teraz z każdym miesiącem będzie coraz lepiej.

lina konopna producent
Mistery

Re: Hotel, pensjonat?

Post autor: Mistery »

Teraz to nie okres by jechać nad morze. Najlepiej wybrać się w góry, na przykład Buczyński hotel medical spa Świeradów Zdrój https://www.hotelbuczynski.com/ Jak dla mnie to mogłabym stamtąd w ogóle nie wyjeżdżać. A teraz jesienią jest tam po prostu zarąbiście. Przy okazji blisko macie do Niemiec i Czech.
jankowa

Re: Hotel, pensjonat?

Post autor: jankowa »

Ja cały czas uważam, że pensjonat/hotel to bardzo dochodowy biznes. Warto w to zainwestować. Zdaję sobie sprawe z tego, że poprzedni rok mocno nadwyrężył branżę hotelarską i gastronomiczną, ale w tym juz było trochę lepiej - https://forumoteka.pl/19,podsumowanie-w ... nWHHhhA2wA Mam nadzieję, że za rok wrócimy już do normalności.
kawałeczek

Re: Hotel, pensjonat?

Post autor: kawałeczek »

Moim zdaniem fantastyczne miejsce do wypoczynku to hotel w mrzeżynie, który nazywa się Hotel Zalewski. Moim zdaniem znajdziecie tam świetną opcję na wypoczynek, przy samym morzu. Jeśli lubicie nadmorskie miejsca, to wydaje mi się, że to miejsce będzie dla was idealne. Polecam.
ODPOWIEDZ