Jak reklamować firmę?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
cecylia_94
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 13:22

Jak reklamować firmę?

Post autor: cecylia_94 »

Jakie są wasze sposoby na reklamę? Drukujecie ulotki czy stawiacie na gadżety reklamowe? Mnie jakiś czas temu zainteresowała oferta agencji Perspektiw. Dajcie znać, czy warto korzystać z ich usług!
Awatar użytkownika
Renata_77
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 2:26

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: Renata_77 »

Od długiego czasu już współpracuję ze specjalistami z Perspektiw. Realizowali na moje zlecenie wiele projektów, a ostatnio nawet tablice podświetlane led. Sądzę, że są naprawdę dobrzy w tym, co robią, dlatego warto ich polecić.
Radosław3

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: Radosław3 »

Mało osób docenia dobrej jakości materiały POS, a one są zdecydowanie kluczowe do wizualizacji marki. Zobacz sobie na taką żabkę - każdy ich tak naprawdę kojarzy i oni to wykorzystują. A współpracują z Exposite
Awatar użytkownika
hiderus
Posty: 62
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: hiderus »

Jest wiele metod reklamowych i wszystko zależy od tego jaki cel chcesz osiągnąć. Na pewno warto zadziałać w internecie na wielu płaszczyznach, z tym że jakie narzędzie wybrać to już nie jest taka prosta sprawa. Na http://adrenalinemd.pl/ można przeczytać, że nie istnieją uniwersalne metody. Dlatego najlepiej zgłosić się do specjalistycznej firmy marketingowej
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: padolek »

Wydaje mi sie, ze w dzisiejszych czasach najrozsadniej byloby korzystac z dzialan online w koncu to tam przeniosl sie marketing w trakcie pandemii. Szczegolnie fajne korzysci przynosi szeptanka - nam sie udalo dzieki http://wommmarketing.pl/ dotrzec do klientow lokalnie i przekonac ich o wiarygodnosci firmy i zbudowac pozytywny jej wizerunek :)
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:31

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: deborah »

cecylia_94 pisze: ↑05 gru 2020, 11:44 Jakie są wasze sposoby na reklamę? Drukujecie ulotki czy stawiacie na gadżety reklamowe? Mnie jakiś czas temu zainteresowała oferta agencji Perspektiw. Dajcie znać, czy warto korzystać z ich usług!
Warto zainwestować w agencję marketingową, która oferuje projektowanie logotypów oraz tworzenie stron internetowych. Teraz bardzo ważna jest dobra reklama aby wyróżnić się na tle konkurencji ;)
żyrafa

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: żyrafa »

Przede wszystkim trzeba znaleźć dobrą agencję marketingową, bo nie oszukujmy się, to są skomplikowane działania i trzeba mieć wiedzę w tym temacie. W przypadku prowadzenia firmy związanej z odnawialnymi źródłami energii to najlepiej skontaktować się z Marketingiem Relacji spółka z o. o . Są ekspertami w efektywnej i zintegrowanej komunikacji bezpośredniej, a także zajmują się działania w internecie
Awatar użytkownika
fifarafa
Posty: 35
Rejestracja: 29 sie 2020, 23:59

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: fifarafa »

Najlepiej takie działania zlecić agencji http://mwp.org.pl/ która ma niemałe doświadczenie w takich sprawach. Nikt taki z ulicy nie będzie stanie przygotować a tym bardziej zrealizować kampanii reklamowej. A temat jest dość wrażliwy, także należy wszystko robić z głową i za pomocą najlepszych narzędzi.
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: jabłuszko »

Marketingiem internetowym tylko i wyłącznie. Obecnie taka forma promocji jest najbardziej skuteczna, dlatego należy w nią inwestować. O tyle dobrze, że możemy też takie rzeczy zlecić profesjonalnej agencji http://bellatorgroup.pl/ która wszystko ogarnie za nas co trzeba. A my będziemy już zajmować się obsługą nowych klientów.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: spekulant »

Faktycznie czasami sam wybór właściwej reklamy może być wielkim problemem, ale moim zdaniem i tak najlepiej w dzisiejszych czasach stawiać na marketing internetowy. Sam również niedawno czytałem na stronie https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/influe ... lpracowac/ kim tak naprawdę jest influencer oraz kto powinien z nim współpracować.
małami

Re: Jak reklamować firmę?

Post autor: małami »

Ja nie chcę się kłócić, ale czy nie uważacie, że gadżety wcale tak klienta w oczy nie kują, jak na przykład banery wyświetlane w sieci? Albo wypozycjonowana strona internetowa ? Moim zdaniem w to warto iść i poprosić Nakatomi o pomoc. A długopisy i inne takie włączyć jedynie do ogólnej strategii marketingowej. A nie na nie tylko stawiać.
ODPOWIEDZ