Jaka organizacja eventowa?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Gienia
Posty: 17
Rejestracja: 06 mar 2019, 9:52

Jaka organizacja eventowa?

Post autor: Gienia »

Gorąco polecam firmę Red8Events – zajmuje się ona organizację eventów w Polsce i za granicą. Posiadają kompetencje w zakresie opracowania kreatywnego konceptu wydarzenia, kompleksowej obsługi logistycznej oraz w obsługi w języku angielskim.
Awatar użytkownika
hojdek
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:24

Re: Jaka organizacja eventowa?

Post autor: hojdek »

Zorganizowanie takiego eventu firmowego to dość spore wyzwanie któremu nie każdy podoła. Dlatego też bardzo ważna jest organizacja swojej pracy by nie zapomnieć o niczym. Z tego co wiem to warto jest zrobić sobie taki mały plan działania i krok po kroku go realizować. Oczywiście nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć ale staramy się zrobić to jak najlepiej. Ważne jest także jaki charakter ma mieć ten evenent bo od tego zależy pozostała koncepcja całej realizacji. Jeśli szukacie jakieś podpowiedzi jak to zrobić by się wszystko udało jak najlepiej to zachęcam do przeczytania tego artykułu https://www.parkhotellyson.pl/news/89 Mi on bardzo pomógł i dzięki temu uniknęłam niektórych wpadek
Toośka

Re: Jaka organizacja eventowa?

Post autor: Toośka »

Raz skorzystaliśmy z takiej organizacji i nigdy więcej. Zabawy integracyjne były bardzo męczące dla wszystkich. Teraz stawiamy na naturalną potrzebę integracji pracowników, która odbywa się samoistnie na wyjeździe. W te wakacje chcemy zorganizować event z tematem góralskim w tle. Już się nie mogę doczekać imprezy okolicznościowej w Szczyrku. Dobrze, że wakacje już coraz bliżej.
Żużel

Re: Jaka organizacja eventowa?

Post autor: Żużel »

Mieliśmy Jubileusz w firmie i chcieliśmy zorganizować galę. Szukaliśmy dobrej agencji eventowej w Warszawie i polecono nam Eventomi. Powiem szczerze, że jest to najlepsza agencja eventowa z jaką mieliśmy okazję współpracować. Jeżeli potrzebujecie tego typu imprezy w stolicy to polecam ich wynająć.
ODPOWIEDZ