Komu zlecić księgowość?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 31
Rejestracja: 07 mar 2019, 9:02

Komu zlecić księgowość?

Post autor: Luiza »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Księgowa-Halinów. To profesjonalne biuro rachunkowe, które specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu księgowości dla firmy.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Mirra »

Bez względu na to, komu powierzycie księgowość Waszej firmy, warto się zastanowić, co zrobić, aby wyszło to jak najtaniej :) Wdrażając nowoczesne oprogramowanie informatyczne od firmy Primesoft, o którym mowa na stronie http://www.primesoft.pl/, można takie koszty obniżyć nawet o 23% :) A to już całkiem sporo :)
Awatar użytkownika
octavia
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:51

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: octavia »

Wiesz, taka jest prawda, że wiele czynności w swojej firmie jesteś sam wstanie wykonać. Nie da się ukryć, że dzisiaj są już tak wyspecjalizowane systemy dla firm typu https://humansoft.pl/hermes-system-erp/ , gdzie wszystko odbywa się o wiele sprawniej. Przykładowo Humansoft dostarcza swoim klientom nowoczesne narzędzia dla księgowości,które dają możliwość jeszcze efektywniejszego kontrolowania finansami. Dzięki im systemom można cały proces księgowania dokumentów zautomatyzować.
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Karis »

Możecie zajmować się nią samodzielnie, jednak wtedy będzie potrzebna Wam odpowiednie wsparcie które znacząco ułatwi jej prowadzenie. My zdecydowaliśmy się postawić na Invoice Digitzer co jest nie tylko ogromną wygodą, ale też zwiększoną funkcjonalnością przy tzw. wąskim gardle księgowości czyli dodawaniu konkretnych danych z faktur papierowych od systemu księgowego online. Nie tylko zapewni dokładność, ale dodatkowo też wszystko zostanie w chmurze więc wygoda w wyszukiwaniu jednocześnie będzie dużo większa. Lepiej w tych sprawach darować sobie duże problemy i dodatkowe nerwy.
Awatar użytkownika
Tolka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:50

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Tolka »

Według mnie też nie warto męczyć się samemu z tymi papierzyskami bo szkoda czasu i zdrowia a taka profesjonalna firma wcale dużo nie kosztuje i zajmie się wszystkim. Wiem też że sporo osób ma problem z rozliczeniem dochodu z zagranicy także tu macie firmę, która się tym zajmuje w Lublinie http://www.anekslublin.pl/uslugi/dla-kl ... widualnych
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: kozi44 »

ja jestem zadowolony z firmy https://www.bz-consulting.pl/biuro-rach ... e-sa-ceny/. Kompleksowe wsparcie z zakresu księgowość, finansów i kadrowo- płacowe. Zespół doświadczonych księgowych, znających się na prawach i zasadach rynku. Służą zawsze świetną radą.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: tencza »

W mojej firmie już od dłuższego czasu korzystamy z nowoczesnego oprogramowania informatycznego od firmy wFirma.pl, o którym możecie sobie poczytać na stronie https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza /. Pozawala nam ono zarządzać sprzedażą i różnymi dokumentami, a to jest dla nas naprawdę bardzo wygodne ;) Polecam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: mleczko90 »

Wybierz jakieś biuro rachunkowe zdalnie, bedzie taniej bo wiecej ofert będzie miał do wyboru.

___________________
blog księgowej

lg wysuwany w bok
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: padolek »

My jestesmy bardzo zadowoleni z https://superksiegi.pl/ - od lat prowadza dla nas ksiegowosc i nigdy nie zawiedli :)
Awatar użytkownika
nikola
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:43

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: nikola »

Wiele korzyści i oszczędności można zyskać dzięki pomocy specjalnych firm, które się zajmą księgowością danego biznesu. Tutaj http://pracaelastyczna.pl/jakie-korzysc ... iegowosci/ można poczytać o tym, jak wygląda takie wsparcie przedsiębiorstwa. Oprogramowanie, które mają takie firmy pozwoli szybko i profesjonalnie zarządzać dokumentami, fakturami.
tłów

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: tłów »

Wydaje mi się, że lepiej będzie prowadzić księgowość samemu poprzez księgowość online https://www.firmino.pl/ksiegowosc-online/ Na spokojnie rozliczysz swoją działalność - podatki, ZUS czy JPK.
Łupek

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Łupek »

W takim razie jeżeli będziecie szukali skutecznego programu do fakturowania i małej księgowości to śmiało mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na program do księgowości RafSoft https://www.rafsoft.net/ w przypadku których można liczyć na pełne wsparcie obsługi, wysoką efektywność i jednocześnie stabilność działania, co wcześniej było sporym problemem przy wyborze tego typu programu. Licencja nie jest dużym kosztem, a skutecznie usprawniła działanie naszego działu księgowego.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 92
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:21

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: boku »

Oczywiście, że profesjonalnej firmie. Ale też można samodzielnie zajmować się rachunkowością, tylko trzeba co nieco na ten temat poczytać. Polecam bardzo ten portal https://kpmgspot.pl/mssf-16-leasing/mss ... -leasingu/ , znaleźć tu można wiele porad, np. na temat rozliczania leasingu i wiele więcej.
Małgosia

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Małgosia »

Ja zleciłam księgowość we Wrocławiu sprawdzonej firmie - Inpensa, która pracuje dla moich rodziców od wielu lat. Wszystkie dokumenty, rozliczenia itd. zawsze są przygotowane rzetelnie i na czas, więc nie mam podstaw do obaw. Polecam wybrać firmę z polecenia, pozwoli Ci to uniknąć nerwów.

przelewy24 prestashop
tęcza

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: tęcza »

Wiecie co, jeżeli chcecie jakoś usprawnić działania w swojej firmie pod względem faktur, to zajrzyjcie sobie tutaj https://www.mega-tech.com.pl/faktura-korekta/ Program jest do darmowego testowania, co pozwala poznać wszystkie funkcje przez zakupem. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie dla was. Dajcie znać, co na ten temat uważacie.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Dragon »

W przypadku dużych firm i spółek najlepiej będzie zlecić to profesjonalistom. Ja osobiście mogę polecić stronę https://bpion.pl/, gdzie można znaleźć kontakt do firmy, z której sami korzystamy. Mają oni wieloletnie doświadczenie i gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.
gośkaa

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: gośkaa »

Księgowość najlepiej zlecić profesjonaliści - https://www.sn2world.com/pl/finanse/155 ... iscie.html Nie baw się w samodzielne ogarnianie księgowości, bo to jest najgorsze co możesz zrobić. Wiem to z własnego doświadczenia. Wcale mi to nie wyszło na dobre.
Weronika93

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Weronika93 »

Sama zajmuję się w swojej firmie wystawianiem faktur, księgowością i ogólnie wszystkimi sprawami związanymi z finansami. Jeżeli chodzi o kwestie finansów największe zaufanie mam do siebie ; ) Oczywiście nie dałabym sobie rady całkowicie sama, dlatego mam wirtualnego menadżera finansów https://cashdirector.com/ :) Warto rozważyć taką opcję
jessie09

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: jessie09 »

U mnie naprawdę wiele spraw wygląda dobrze i ja mam nadzieję, że będziemy mogli w tym kontekście po prostu rozwinąć odpowiednie działania. I tu https://www.kam.nu/pl/uslugi/ mogę się o czymś dowiedzieć, poszerzyć możliwości. Na pewno sprawdzi mi się to kompleksowo, na to po prostu luczę.
fenika

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: fenika »

Księgowość należy zlecić sprawdzonej firmie, która oferuje szereg usług, od codziennych zadań administracyjnych po usługi płacowe jak np. AFORTI AC. Z ich pomocą firmy mogą łatwo zarządzać swoimi finansami, minimalizować koszty i maksymalizować zyski.
carmelita

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: carmelita »

Co jak co, ale księgowością najlepiej jak zajmie się fachowa firma. Jakby nie było chodzi tutaj o finanse i nie ma co ryzykować w tym kierunku. Jakby co mogę wam zdradzić, że niezawodne usługi księgowe w Mysłowicach MDA Consulting Group. Możecie jakby co do nich się zgłosić.
Wikuś

Re: Komu zlecić księgowość?

Post autor: Wikuś »

Redukcja kosztów jest jednym z głównych powodów, dla których firmy wybierają outsourcing. Poprzez przekazanie określonych funkcji zewnętrznym dostawcom, firmy mogą oszczędzać na kosztach operacyjnych i inwestycyjnych. Artykuł dostępny pod linkiem https://portalsremski.pl/pl/651_artykul ... cingu.html oferuje dogłębną analizę tej kwestii.
ODPOWIEDZ