Księgowość Lublin

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Gniewosz_62
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 19:01

Księgowość Lublin

Post autor: Gniewosz_62 »

Witajcie. Kiedy starałem się znaleźć dobrego księgowego z Lublina, w oko wpadła mi oferta biura rensorg.pl. Może mieliście szansę korzystać z ich usług? Macie pozytywne opinie? Koniecznie podzielcie się doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Sylwiusz1980
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 20:03

Re: Księgowość Lublin

Post autor: Sylwiusz1980 »

Współpracowałem z kilkoma biurami rachunkowymi, ale to biuro Rensorg okazało się strzałem w 10. Mają konkurencyjne ceny usług księgowych, ale nie to jest najważniejsze. Dla mnie liczy się ich kompleksowość i profesjonalizm. Polecam!
Awatar użytkownika
padolek
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 0:36

Re: Księgowość Lublin

Post autor: padolek »

Nam bardzo z ksiegowoscia i kadrami pomaga biuro rachunkowe https://superksiegi.pl/ - nie wiem czy sama bylabym w stanie w ogole ogarnac ksiegowosc, a tak moge poswiecic ten czas dla klientow zamiast bawic sie w papierologie
Awatar użytkownika
simasu
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Księgowość Lublin

Post autor: simasu »

Nie wiem czy słyszeliście, ale jest jpk nowy . Czytałam ostatnio, bo staram się jak najwięcej rzeczy samodzielnie robić, by nie musieć korzystać z biura rachunkowego. Tak naprawdę jak człowiek chwilę do tego przysiądzie to szybko ogarnie te tematy, które aż tak skomplikowane nie są
każda

Re: Księgowość Lublin

Post autor: każda »

Jeśli chodzi o usługi księgowe katowice, to na pewno biuro rachunkowe Nex https://www.nex.katowice.pl/ będzie godne uwagi. Mamy tutaj przede wszystkim kompleksowe działanie dla dobra klienta. Obie pracujące tu osoby znają się na rozliczeniu każdego biznesu, w tym także spółek komandytowych, czy wolnego zawodu. A co też ważne, działają w sieci, możecie z nimi pracować, mieszkając 500 km dalej ;).
Miłosz

Re: Księgowość Lublin

Post autor: Miłosz »

Co do Lublina, to nie miałem okazji współpracować tam jeszcze z nikim. Jednak mogę powiedzieć, że księgowość we Wrocławiu najlepiej prowadzi firma Inpensa. Dzięki nim w końcu w mojej firmie, w dokumentach zapanował ład i porządek. Niestety poprzednia księgowa wykazała się jedynie brakiem doświadczenia i wiedzy, a to specjaliści z Inpensy ratowali mnie przed kłopotami.
TomaszEś

Re: Księgowość Lublin

Post autor: TomaszEś »

Natomiast jeżeli chodzi o wsparcie księgowości i rozwoju swojego biznesu to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na skuteczne programy do fakturowania, które jednocześnie rozbudowane są o dodatkowe funkcjonalności jak m.in https://www.rafsoft.net/ który przygotował wersje w zależności od typu firmy oraz jej wielkości. Licencja na rok nie jest droga, a też wcześniej można je przetestować w wersji próbnej. Posiada m.in takie funkcjonalności jak Automatyczne aktualizacje, Praca lokalna, zdalna, w chmurze lub online, Listy i Raporty czy także opcję Szybkie wystawianie faktur. Dla mnie mega wsparcie :)
AnnKl

Re: Księgowość Lublin

Post autor: AnnKl »

Ja odkąd pamiętam za sprawy księgowe odpowiadałem samodzielnie. W dzisiejszych czasach jest wiele programów, które nam to ułatwiają. Od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z Ogólnopolską Siecią Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, pracują tam doświadczeni specjaliści, na których można polegać. Dzięki temu nie ma co się bać kar i można spać spokojnie.
ODPOWIEDZ