Laweta - Pomoc drogowa

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:25

Laweta - Pomoc drogowa

Post autor: viktoria34 »

Ja kupiłam auto używane i niestety zaczęło się coraz częściej psuć. W końcu zepsuło się tak, że nie mogłam ruszyć do warsztatu Wezwałam wtedy pomoc drogową i to było najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji. Bardzo pomogła mi pomoc drogowa, auto holowanie w https://twoja-laweta.pl/laweta-w-bechatowie/. Polecam.

militaria sklep poznań
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Laweta - Pomoc drogowa

Post autor: Mirra »

Każdy pojazd pomocy drogowej powinien być odpowiednio wyposażony. Na pewno przydadzą się tam wyciągarki samochodowe. Na stronie http://www.eldezet.pl/jak-dzialaja-wyci ... dzialania/ możecie sobie co nieco o nich poczytać, polecam :)
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Laweta - Pomoc drogowa

Post autor: olka »

No niestety nie tak latwo znaleźć firmę, która świadczy usługi na wysokim poziomie. Mimo to mam namiar na pomoc drogowa Świecko https://g.page/laweta-niemcy-pomoc-drogowa/ i z czystym sumieniem mogę ja polecić. Działają bardzo sprawnie i szybko.
Wróć

Re: Laweta - Pomoc drogowa

Post autor: Wróć »

Mój samochód musiałem dowieźć do warsztatu na naprawę, bo niestety za nic nie chciał zapalić. Szukałem jakiegoś ratunku w sieci i na stronie https://laweta-magdeburg.com.pl znalazłam pomoc drogową w moim mieście. Panowie podjechali pod wskazany adres i zawieźli auto do warsztatu. Na całe szczęście nie musiałem długo czekać na naprawę

namioty weselne producent
Miłosz9213

Re: Laweta - Pomoc drogowa

Post autor: Miłosz9213 »

Według mnie warto też mieć namiar na jakiegoś mechanika. Mnie interesuje Warsztat samochodowy Żywiec ale naprawdę ciężko mi zdecydować który z tych specjalistów jest najlepszy, więc licze na pomoc.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 44
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:09

Re: Laweta - Pomoc drogowa

Post autor: ariana »

Bardzo dobrym wyborem będzie także pomoc drogowa i holowanie Tych Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ . Miałam okazję korzystać z usług tej firmy i byłam z nich bardzo zadowolona. Błyskawicznie pojawili się na miejscu i odholowali bezpiecznie moje auto do mechanika.
ODPOWIEDZ