Markowe produkty lepsze?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
wilhelmina89
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2021, 6:18

Markowe produkty lepsze?

Post autor: wilhelmina89 »

Cześć wam. Czy uważacie, że markowe kosmetyki i perfumy są lepsze niż większość, którą możemy dostać w drogeriach? Ja wielokrotnie na własnej skórze się o tym przekonałam. Przede wszystkim chodzi o trwałość i wydajność, która w przypadku markowych produktów jest genialna. Też to zauważyliście?
Staś29

Re: Markowe produkty lepsze?

Post autor: Staś29 »

Według mnie markowe ubrania czy akcesoria męskie są od standardowych odpowiedników - dużą rolę odgrywa wysokiej jakości materiał, z których wykonywane są markowe ciuchy. Na dodatek w przypadku takich kolekcji pracują nad nimi zespoły projektantów, które czuwają żeby były dopasowane do aktualnych lub torowały nowe trendy.
garniuś32

Re: Markowe produkty lepsze?

Post autor: garniuś32 »

Dobrej jakości tanie garnitury mogę polecić ale tylko z dopasowaniem do sylwetki. Dlatego mega ważne jest aby dopasować garnitur do swojej sylwetki, żeby wszystko łądnie się układało. Sklep z garniturami https://filiplebelt.com/ ma w ofercie smokingi klasyczne garnitury jak również marynarki męskie dostępne w różnych kolorach. Na zimę również się znajdą kurtki oraz płaszcze, co będzie dopełnieniem całości.
ODPOWIEDZ