miękkie dzianiny

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
astryda_63
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2023, 9:37

miękkie dzianiny

Post autor: astryda_63 »

Hejka, które dzianiny uważacie za naprawdę miękkie i nadające się do szycia ubranek dla dzieci? Mnie chyba najbardziej przekonuje frotte, inaczej zwany welur. Udało mi się zresztą trafić w internecie na bardzo atrakcyjną ofertę dziewiarni i chyba zamówię ten produkt w nieco większej ilości. Z jakich innych tkanin wy korzystacie i do czego? Jestem ciekawa :)
goon

Re: miękkie dzianiny

Post autor: goon »

Ja to na co dzień mam sporo problemów, niemniej jednak sporo wiem i nie mogę sobie wyobrazić, gdzie mogę kupić fajne skarpetki sklep internetowy odpowiedni będzie mi potrzebny. Dlatego naprawdę warto to jakoś po prostu rozważyć. No i jak już naprawdę będziecie mieli coś sensownego, to ja oczywiście poproszę. Mi to na pewno pomoże.
malami

Re: miękkie dzianiny

Post autor: malami »

Na pewno czysta wełna jest miękkim materiałem, ale po obróbce, bo wcześniej po prostu wykazuje właściwości twarde i trudne w obrobieniu. Faktem jest, że nie każdy wie, co z nią zrobić, dlatego warto wiedzieć, że w sklepie Mila Druciarnia ją znajdziecie w bardzo dobrej jakości i cenie.
ODPOWIEDZ