nieruchomości

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
tulimierz97
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 23:16

nieruchomości

Post autor: tulimierz97 »

Jeśli chodzi o nieruchomości, a konkretnie prawne zawiłości jeśli chodzi o nieruchomości, to przy kupnie domu zrobić to jednak z prawnikiem? Czy wystarczy notariusz do tego typu transakcji? Jakie macie doświadczenia z zakupem nieruchomości z rynku wtórnego? Można czasem całkiem nieźle się naciąć na jakiegoś oszusta. Macie jakieś przemyślenia w tym zakresie?
viviana

Re: nieruchomości

Post autor: viviana »

Tak się składa, że niedługo planuję otworzyć gastronomiczny biznes i szukam dla siebie lokalu. Czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę znaleźć dobry lokal? Ogólnie to zastanawiam się nad tym, czy tutaj https://loco-commercial.pl/uslugi/wynaj ... omicznych/ się nie zgłosić? Co wy na to?
kinia88

Re: nieruchomości

Post autor: kinia88 »

Jak chodzi o mnie to zastanawia mnie opcja wynajem mieszkan poznan u firmy super-aparatamenty.pl . Naprawdę przyjrzałam się ich propozycjom i prezentują się nieźle. Tak zastanawiam się czy nie wynajmę sobie na okres studiów u nich lokum. Co wy na to?
oli8987

Re: nieruchomości

Post autor: oli8987 »

Posiadanie jednej nieruchomości nie sprawia zazwyczaj żadnych problemów, ale co w momencie, jeśli mamy ich kilka i chcemy mieć je odpowiednio dopilnowane? Słyszałam o czymś takim, jak zarządzanie nieruchomościami. Znajdziecie to między innymi w ofercie Per Modum w Warszawie. Czy temat jest Wam znany?
Kałuża

Re: nieruchomości

Post autor: Kałuża »

Faktycznie sam rynek nieruchomości jest całkiem obszerny i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć również jak sprawnie zbyć np. mieszkanie czy dom. W każdym razie bardzo dobrym rozwiązaniem jest skup nieruchomości https://skupmieszkan.org/ i właśnie dlatego ja z takich możliwości korzystam.
Luki99

Re: nieruchomości

Post autor: Luki99 »

Jestem w trakcie budowy domu, a mieszkanie, w którym teraz mieszkam będę chciał wynająć. Kompletnie się na tym nie znam, dlatego chcę, aby zajmowała się tym firma. Pod adresem: http://www.per-modum.pl/ udało mi się znaleźć ofertę takiej, która zarządzanie wynajmem ma w swojej ofercie.
polecimywlas

Re: nieruchomości

Post autor: polecimywlas »

Domek marzeń dla mnie od zawsze był z drewna, dlatego właśnie coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-2 oglądam. Moim zdaniem to będzie odpowiedni typ lokalu dla dwójki, która nie chce mieć maluszków. A wy co uważacie? Jakie macie wskazówki, przemyślenia? Jestem na to zdecydowanie otwarta.
dokładnik

Re: nieruchomości

Post autor: dokładnik »

Cześć, ja w sumie w temacie, ale z innym kompletnie zapytaniem. A mianowicie, jakie inwestycje na mazurach są dla Was ? Na co dziś byście spojrzeli? Ciekawi mnie ten wątek i jestem odpowiednią osobą do zapytania. Niepewność to moje 2 imię.
ODPOWIEDZ