organizacja pogrzebu

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

organizacja pogrzebu

Post autor: bezz »

Zastanawiam się jak to dokładnie przebiega, od czego należy zacząć? Bo po raz pierwszy spadł na mnie ciężar zorganizowania pogrzebu cioci. I tak szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak to się robi. Koleżanka chcąc mi w tym pomóc pokazała mi tę stronę http://www.styks.com.pl/. Firma ta zajęła się wszystkimi formalnościami a nawet powiadomiła całą rodzinę, byśmy mogli w ciszy i spokoju przeżyć tę straszną dla nas stratę

teleskop opticon perceptor ex opinia
Awatar użytkownika
Nylie41
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 22:06

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: Nylie41 »

Fajnie, że dzielicie się spostrzeżeniami. Tak trzymać, a wątek na pewno będzie pomocny.
I wcale nie chcę być zimna jak głaz, nawet jeśli dzięki temu miałabym nie cierpieć.
mósia

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: mósia »

Jeśli o mnie chodzi, to ja chciałabym sie dowiedzieć, który zakład pogrzebowy cmentarz przeźmierowo obejmuje swoim działaniem. Niestety, ale mam w szpitalu chorego dziadka i niedługo spodziewamy się jego odejścia. Lekarze nie dają szans na wyleczenie. Dlatego potrzebuję właśnie wsparcia. Możecie mi coś podpowiedzieć? Albo kogoś?
Łatka

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: Łatka »

Proponuję skorzystać z oferty tej firmy https://www.elizjum-warszawa.pl/ a nie będziesz musiała się martwić o żaden szczegół. Firma przeprowadzi cię przez ten ciężki okres od początku do końca i dopilnuje by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta a myślę że to jest jedna z ważniejszych kwestii na które patrzy klient.
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: Despi465 »

Zawsze na pogrzeb biorę wiązankę kwiatów i kilka zniczy. Teraz zbliża się dzień wszystkich świętych, dlatego też zaczynam myśleć nad zniczami. Wiele ciekawych znalazłam pod adresem: https://www.e-sas.pl/znicze-i-wklady . A Wy gdzie zazwyczaj kupujecie znicze?
DominikaŚ

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: DominikaŚ »

Z doświadczenia wiem, że kiedy umiera bliska osoba chodzimy na ogromnej adrenalinie i trudno w tedy podejmować dobre decyzję. Dobrze mieć koło siebie osobę, która jest przytomna i pokieruję nas gdzie i co załatwić. Ja tak miałam i kiedy zadzwonili ze szpitala z wiadomością, że tata zmarł to nie wiedziałam co robić i za co się zabrać. Dobrze, że miałam koło siebie przyjaciółkę, która od razu do mnie przyjechała i zawiozła do szpitala. Kiedy wyszłam, że szpitala z workiem z rzeczami taty trzymając w ręku akt zgonu totalnie się rozkleiłam i można powiedzieć, że nic od tamtej pory nie pamiętam. Wiem, że byłyśmy w zakładzie pogrzebowym https://www.pogrzeb-nowaruda.pl/kontakt i przyjaciółka wraz z osobą z zakładu pogrzebowego udzieliły mi ogromnego wsparcia i wszystko załatwiły i o niczym nie zapomnieliśmy. Teraz z perspektywy czasu widzę jaką dobrą robotę wykonał zakład pogrzebowy " Chryzantema"...tata miał piękny pogrzeb :(
Kołakowska

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: Kołakowska »

Ja mieszkam w Łodzi i kiedy zmarł mój tata to od razu z aktem zgonu pojechaliśmy do zakładu pogrzebowego, który znajdywał się w Pabianickiej 54 . Zakład pogrzebowy "Maślakiewicz" http://maslakiewicz.pl/kontakt/ zajął się wszystkim kompleksowo i bardzo dobrze, że do nich poszliśmy bo już nie raz byłam gościem pogrzebów, które były organizowane przez firmę "Maślak" i zawsze byłam pod wrażeniem, że tak pięknie wszystko było zrobione. Zakład pogrzebowy miał również bardzo duży wybór trumien i urn. Nie mieliśmy ogólnie głowy do ubrania bo tata zmarł nagle a z tego co wiedziałam, garnitur z domu był nie oddany do pralni i dlatego skorzystałam z pomocy zakładu gdzie mieli wszystko ..nawet bieliznę...
agatas

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: agatas »

Czy orientujecie się również w takich kwestiach, jak zasiłek pogrzebowy - kiedy należy załatwiać? Co należy w tym zakresie załatwić? Jakby co firma Calvarianum.eu zawiera na swojej stronie takie informacji - możecie sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: tencza »

Jeśli chodzi o jakościowy pogrzeb bez zakłóceń, dodatkowo w atrakcyjnej cenie, to z tego, co opowiadał mój znajomy, warto zajrzeć tutaj: https://pogrzebymortis.pl/trumny/ . Ich zakład pogrzebowy oferuje naprawdę świetnie skomponowaną ofertę, którą warto sprawdzić.
ODPOWIEDZ