Projekt wnętrz od specjalisty

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
felicjan-97
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 18:56

Projekt wnętrz od specjalisty

Post autor: felicjan-97 »

Witam. Polecacie zlecać wykonanie projektu wnętrza mieszkania pracowni projektowej? Mam na oku intusgroup.pl, bo wiele osób twierdzi, że nie mają sobie równych. Czy waszym zdaniem faktycznie tak jest? Podzielcie się opiniami!
Awatar użytkownika
Gaweł1968
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 14:32

Re: Projekt wnętrz od specjalisty

Post autor: Gaweł1968 »

Wystarczy przejrzeć realizacje wnętrz Intus Group, żeby się upewnić, że to świetna ekipa z doświadczeniem, wiedzą i dużą dozą kreatywności. Dla mnie mimo wszystko najważniejsze jest to, że potrafią wsłuchiwać się w to, co ma do powiedzenia klient. Polecam!
Grażka

Re: Projekt wnętrz od specjalisty

Post autor: Grażka »

Wiele osób sobie chwali współpracę z architektem wnętrz. Osobiście wolałam sama zająć się wystrojem wnętrz. Dzięki temu czuję, że ten dom jest bardziej mój. Miałam też więcej pieniędzy na nowoczesne dodatki do wnętrz i cudne doniczki do ogrodu z podświetleniem led od Cermax https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/. Jestem zadowolona z efektów.

xztkmxpw
Aniela Panięwska

Re: Projekt wnętrz od specjalisty

Post autor: Aniela Panięwska »

Dobrej jakości meble można znaleźć w art deco meble warszawa. Na stronie https://domoteka.pl/sklep/art-deco/ jest fajny podział mebli w zależności od przeznaczenia. Inne sklepy są z meblami do salonu, a inne z meblami dla dzieci. Bardzo lubię robić tam zakupy, zawsze wychodzimy z dużym zamówieniem.
ODPOWIEDZ