Restauracja na przyjęcia

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Jana
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 20:39

Restauracja na przyjęcia

Post autor: Jana »

Hej, czy ktoś z was wynajmował może restaurację Borowina na jakieś przyjęcie? Interesują mnie wasze opinie, czy warto, jak z obsługą, cenami, przygotowaniami. Podzielcie się doświadczeniami, o ile jakieś macie!
Awatar użytkownika
Zofia97
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 5:09

Re: Restauracja na przyjęcia

Post autor: Zofia97 »

Wszystkie przyjęcia okolicznościowe w Borowinie, na których byłam, wspominam bardzo dobrze za sprawą sprawnej organizacji i miłej obsługi. Nie mogę też zapomnieć o pięknej okolicy czy klimacie wnętrza. Świetne miejsce na takie eventy.
binatęk

Re: Restauracja na przyjęcia

Post autor: binatęk »

Teraz niestety bardzo ciężko o jakieś przyjęcia, dlatego lepiej zamówić coś na wynos do domu. Bardzo popularne są restauracja szczecin , gdzie można dobrze zjeść. Posiłki przyjeżdżają dobrze przyrządzone, zapakowane tak, że przy otwieraniu nadal są ciepłe. Bardzo się cieszę, że chociaż w ten sposób mogę wesprzeć branże, która obecnie potrzebuje pomocy.
remciaś

Re: Restauracja na przyjęcia

Post autor: remciaś »

Hejka mam do zorganizowania przyjęcie imieninowe mojej prababci. Od przyjaciółki dostałam namiar na warszawską restauracje Bubbles. Prawdopodobnie jest to godny lokal, pełen życzliwych ludzi i z bardzo dobrym jedzeniem. Co sądzicie o tej restauracji?
tęcza

Re: Restauracja na przyjęcia

Post autor: tęcza »

Wydaje mi się, że jeśli miałbym polecać jakiś lokal w Warszawie, to byłaby to Restauracja Akademia. Posiadają świetne jedzenie, a także klimatyczny lokal, w którym znajdziecie doskonale skrojoną ofertę, ponieważ ceny są bardzo dobre. Obsługa jak i rezerwacja na plus, ponieważ nigdy nie miałem tam jakiegokolwiek problemu.
ODPOWIEDZ