Sala na konferencję

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Sandra
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2020, 21:50

Sala na konferencję

Post autor: Sandra »

Witam :) Szukam niedużej, ale dobrze wyposażonej sali konferencyjnej na szkolenie sprzedażowe dla kilku moich pracowników. Czy znacie może Zajazd Marta w Pułankowicach? Dowiedziałam się, że oferują wynajęcie takiej sali. Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Berta_96
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 11:14

Re: Sala na konferencję

Post autor: Berta_96 »

Moim zdaniem sala konferencyjna w Zajeździe Marta idealnie nadaje się na takie szkolenia. Jest klimatyzowana, wyposażona w projektor i nagłośnienie, z dostępem do internetu. Poza tym każda wizyta tam to szansa na spróbowanie przepysznych dań z hotelowej restauracji.
Czyś

Re: Sala na konferencję

Post autor: Czyś »

Pod tym adresem https://rentalo.pl/kategorie/sale-szkoleniowe/, znajdziesz sale szkoleniowe w atrakcyjnych cenach. Widziałem, że są nawet sale przystosowane do dzisiejszych czasów. Na tym portalu, możesz znaleźć również, inne ogłoszenia związane z wynajmem lub wypożyczeniem czegoś, co Ci się przyda do organizacji szkolenia.
nobić

Re: Sala na konferencję

Post autor: nobić »

Super rozwiązania związane z wynajmem sal na konferencję ma firma CKADN, która specjalizuje się właśnie w wynajmie tego typu sal. Bardzo prestiżowe i konkretne miejsce, które posiada masę ciekawych rozwiązań, także tych, które mogą być przeznaczone dla firm, jak i dla kogoś, kto organizuje jakieś event bardzo indywidualnie.
Paweł rubin

Re: Sala na konferencję

Post autor: Paweł rubin »

W naszej firmowej sali konferencyjnej, można spotkać dużo dzieł znanych malarzy. Najwięcej jest obrazów, które stworzył peter rubens Sala konferencyjna wygląda wtedy bardzo profesjonalnie, goście często są zaciekawieni tymi obrazami. Pytają czyje to dzieła i gdzie można je dostać.
mówca

Re: Sala na konferencję

Post autor: mówca »

Wiecie co, my ostatnio organizowaliśmy szkolenie dla naszych pracowników (niecałe 40 osób). Wynajęliśmy salki w Warszawie od ośrodka Creative Edge i bardzo dobrze to się sprawdziło. Mają wszystko idealnie przygotowane pod takie wydarzenia - są ekrany, rzutniki multimedialne, kamery cyfrowej, TV i DVD. Kameralne i przyjemne miejsce. Chętnie polecę.

h set
bobić

Re: Sala na konferencję

Post autor: bobić »

Ja też znam fajną firmę z Warszawy - CKADN, która posiada bardzo fajną i szeroką ofertę wynajmu sali na konferencję czy event. Wszystko można u nich załatwić bez większego problemu. Każdą formę zorganizowanej imprezy można odbyć w takim miejscu. Na pewno każdy, kto, choć troszkę chce wypromować swoją markę wie, że takie firmy mają dostęp do profesjonalnych produktów i są w stanie każde wydarzenia zorganizować na bardzo wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ