Spawanie MIG i MAG

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Baśka
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:11

Spawanie MIG i MAG

Post autor: Baśka »

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Dobry-Spaw.pl. Oferuje ona kompleksowe usługi spawalnicze – takie jak spawanie metodami MIG, MMA, MAG, TIG. Świadczy również usługi ślusarskie, gięcia, cięcia i wiercenia.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:48

Re: Spawanie MIG i MAG

Post autor: mleczko90 »

Gdyby ktos zechciał kupic albo wypozyczyc spawarke polecam tu https://migomat.com.pl/spawarki-mma
Koleś

Re: Spawanie MIG i MAG

Post autor: Koleś »

Jeśli chodzi o temat spawania, to słyszałam, że w tej materii specjalistami są https://welding-tech.eu Pracują w tym fachu już wiele lat, więc wiedzy im z pewnością nie brakuje. Sama korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Dajcie znać, co sądzicie o ich ofercie.
Piotruś19

Re: Spawanie MIG i MAG

Post autor: Piotruś19 »

Bardzo dużo osób zajmuje się spawaniem, ponieważ korzystanie z usług spawalniczych jest dosyć drogie. Dlatego też według mnie warto kupić odpowiedni sprzęt i spróbować spawać samemu. Np. na stronie https://www.eltrex.net.pl/chlodnica-spa ... id947.html znajdziecie sprzęt spawalniczy.

różyczka z rzodkiewki
trąk

Re: Spawanie MIG i MAG

Post autor: trąk »

Odpowiedni stół spawalniczy w warsztacie to podstawa, aby móc pracować zgodnie ze sztuką. Należy dopasować wymiary do swoich potrzeb oraz wybrać taki model, który posiada wszystkie niezbędne funkcje oraz regulacje. Bogata oferta dostępna jest w spawalniczym sklepie internetowym pod tym adresem https://migomat.com.pl/akcesoria-spawal ... pawalnicze

oprawa awaryjna helios
ODPOWIEDZ