sprowadzanie samochodów z zagranicy

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Abraham1964

sprowadzanie samochodów z zagranicy

Post autor: Abraham1964 »

Cześć wam! Od dłuższego czasu szukam rozwiązania, jak sprowadzić samochód z zagranicy, a konkretnie z Anglii. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ chcę kupić tam pewien model, który jest niedostępny w Polsce. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na transport samochodów z Anglii do Polski? Chętnie wysłucham Waszych rad i porad, ponieważ zależy mi na tym, aby cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. ;)
Awatar użytkownika
spina

Re: sprowadzanie samochodów z zagranicy

Post autor: spina »

Zamiast sprowadzania samochodu z zagranicy można też spróbować wynajmować samochodów bo może to się okazać korzystniejsze w niektórych przypadkach. :) :) :) :) :)
wazka

Post autor: wazka »

Nie wiem czy do końca jeszcze się opłaca coś sprowadzać.. Sprawdź teraz najnowszą promocję na Volvo XC60 w salonie Scandinavia Auto Volvocars - https://scandinavia.volvocars-partner.p ... w-ofercie/ za jedyne 1290 zł netto miesięcznie możesz mieć lidera na rynku SUV-ów. A przy wpłacie własnej zaledwie 15%, rata jest naprawdę przystępna i już sprowadzany niepewny samochód zdecydowanie przegrywa
mariiia

Post autor: mariiia »

Czy wiecie może na czym polega leasing ? Ogólnie dużo osób zachwalało sobie współpracę z tą firmą, ponieważ warunki są tutaj bardzo dobre, a dodatkowo też obsługa ma profesjonalne podejście do klientów
ODPOWIEDZ