Studnie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
kaśkasikor

Studnie

Post autor: kaśkasikor »

Chcesz oszczędzić na wodzie? Mieć pewność, że woda będzie stale dostępna nawet w przypadku prac modernizacyjnych sieci wodnych? Mamy w ofercie studnie głębinowe na każdy grunt, a do Klienta zawsze podchodzimy indywidualnie. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów - właścicieli własnych studni.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami - studnie głębinowe Bielsko to Twoja najlepsza inwestycja!
kaśka

Re: Studnie

Post autor: kaśka »

No hej, widzisz, kaśka odpowiada Kaśce, fajna sprawa. A co do Twojego pytania, to może ja dodam, że taka studnia to nie sam pojemnik, ale także i inne rozwiązania, takie jak pompa głębinowa . Masz już to obejrzane, sprawdzone? Bo jednak to jest ważne, ale wiem, że wiele osób to bagatelizuje. Dlatego warto jest po prostu rozwiązać logicznie.
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 205
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Studnie

Post autor: spekulant »

Akurat samo posiadanie studni jest oczywiście bardzo fajną sprawą, lecz z tego co wiem na pewno jakaś część osób boryka się z problemem z ciśnieniem wody. Właśnie dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z pompy do podnoszenia ciśnienia wody https://ogrody24.pl/pompy/pompy-do-podn ... -cisnienia i ja właśnie takie coś zalecam.
Rabuś

Re: Studnie

Post autor: Rabuś »

Ja także jestem zdania, że samo już posiadanie studni głębinowej na naszej działce jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. W sumie nawet całkiem niedawno miałem okazję zapoznać się z doskonałym artykułem https://www.dostudni.pl/jak-dlugo-moze- ... ,b155.html z którego dowiedziałem się jak długo może pracować pompa głębinowa.
niemaką

Re: Studnie

Post autor: niemaką »

Niemało czasu spędziłam ogólnie w sieci i wiem, że można tu znaleźć wszystko. Skoro ten temat Was interesuje i chcecie pozyskiwać wodę z ziemi, to pompa do studni musi się u was pojawić. Wiem, że to nie byle co, ale na razie tak naprawdę wciąż się martwię tym, czy sobie poradzicie. W watermark.pl macie dodatkowo fachowe doradztwo.
alanka

Re: Studnie

Post autor: alanka »

No nie powiem, ciekawi mnie ten temat, mam nadzieję, że będziecie mogli mi powiedzieć więcej na ten temat, ale także jak kupić dobrą pompa głębinowa, żeby potem nie żałować. Wiem, że to też jest wyposażeniem podstawowym przy tego rodzaju inwestycji, dlatego się nad tym zastanawiam. To jak, pomożecie mi? Nie chcę się sparzyć i kupić coś na 2-3 lata tylko.
ODPOWIEDZ