Tłumaczenia na niemiecki

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Montemari
Posty: 77
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: Montemari »

Korzystaliscie już z biur tłumaczeń? Ja mam teraz do przetłumaczenia kilka dokumentów na język niemiecki i zastanawiam się nad tym gdzie szukać pomocy. Znalazłam firmę http://www.verbo.com.pl i ich usługi. Ktoś z was korzystał z ich pomocy.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: tencza »

Obecnie jest bardzo dużo biur tłumaczeń, w których można wykonać profesjonalne przekłady. W zasadzie a takich biurach pracują tłumacze więc nie bardzo wiem czy można rozpatrywać czy wybrać tłumacza czy biuro. Jeśli interesują Was tłumaczenia z języka angielskiego, to zerknijcie na ofertę biura http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/medyczne . Tu możecie zlecić wykonanie profesjonalnych przekładów dowolnych dokumentów.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: nadia »

Ja szukając pomocy przy tłumaczeniach trafiłam na firmę turbotlumaczenia.pl Myślę, że spokojnie możecie tu się udać po różnego rodzaju tłumaczenia. Pomogą wam przy tłumaczeniach medycznych, przysięgłych, przysięgłych i wielu innych, nawet tych najbardziej skomplikowanych.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: Mirra »

A skoro już o języku niemieckim mowa, to gdzie Waszym zdaniem najlepiej zapisać się na kurs tego języka? Kojarzycie jakieś dobre szkoły językowe? Z tego, co widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki, to na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje takie kursy. Czy Waszym zdaniem warto się tam zapisać?
Awatar użytkownika
octavia
Posty: 160
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:51

Re: Tłumaczenia na niemiecki

Post autor: octavia »

A mój znajomy jeszcze nie tak dawno korzystał z usług biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-finansowe/ i był naprawdę zadowolony. Mówił, że wszelkie tłumaczenia są fachowo wykonane i koszta u nich nie są wygórowane. Na czas realizacji również nie narzekał, bo wszystko odbyło się zgodnie z terminem. Także według mnie warto byłoby się do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ