Transport i spedycja

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Milosz1970
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2021, 4:50

Transport i spedycja

Post autor: Milosz1970 »

Jakie możecie polecić mi firmy zajmujące się transportem i spedycją? Dużo pozytywnych opinii słyszałem na temat textrapoland.eu i właśnie ku ich ofercie się skłaniam. Polecacie?
Awatar użytkownika
Magnus
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 17:22

Re: Transport i spedycja

Post autor: Magnus »

Pracownicy z firmy Textra są niezastąpieni i zdecydowanie godni zaufania. Inną ich specjalnością jest logistyka magazynowa, czyli usługa równie przydatna przedsiębiorcom. Nie dziwi mnie tak duża ilość pozytywnych opinii na ich temat.
MikołajEś

Re: Transport i spedycja

Post autor: MikołajEś »

Natomiast jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie rozwoju swojej firmy transportowej oraz ogólnie informacji na temat branży transportowej to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić system Flotman, którry zdecydowanie ułatwia pracę oraz kontrolę nad flotą oraz pracownikami. Ze swojej strony polecam zajrzeć na bloga https://www.flotman.pl/blog/nowy-widget ... i-flotman/ skąd będziecie mogli dowiedzieć się m.in tego jak się rozwija i jakie nowe opcje wprowadzają również wykorzystując na przykład zdalny odczyt danych z tachografu.
hałek

Re: Transport i spedycja

Post autor: hałek »

Jeśli szukasz wydajnego logistyka do chin to zdecydowanie polecam omega-pilzno.com.pl, która jest świetną firmą specjalizującą się w transporcie i logistyce. Uważam, że warto skorzystać z ich usług, ponieważ są bardzo profesjonalni i znajdziesz wiele ciekawych ofert :). Polecam.
rafałł

Re: Transport i spedycja

Post autor: rafałł »

Od siebie mogę polecić jedną z najlepszych firm spedycyjnych jaką jest agencja celna gdynia . Świadczą oni usługi na najwyższym poziomie. Ogólnie bardzo miło wspominam z nimi współpracę, wszystko odbyło się szybko i sprawnie co mnie bardzo cieszy także polecam.
ODPOWIEDZ