Ubezpieczenie z marketpozyczkowy.pl

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Hermina-87
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:09

Ubezpieczenie z marketpozyczkowy.pl

Post autor: Hermina-87 »

Hej, dobrze znacie firmę Konkret z Ostrołęki? Słyszałam, że pomagają swoim klientom znajdować korzystne oferty ubezpieczeń, a właśnie przydałby mi się ktoś, kto się na tym zna. Czy polecacie się z nimi skontaktować? Będę wdzięczna za rady!
Awatar użytkownika
Prokop_79
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:08

Re: Ubezpieczenie z marketpozyczkowy.pl

Post autor: Prokop_79 »

Specjaliści z firmy Konkret mają bogatą ofertę ubezpieczeń, dlatego nietrudno jest im dopasować je do danego klienta. Pomagają też w rozwiązaniu wszelkich formalności i zawsze można liczyć na ich doradztwo. Z całego serca polecam!
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Ubezpieczenie z marketpozyczkowy.pl

Post autor: spekulant »

Niestety nigdy nie miałem okazji ubezpieczać się przez tą firmę więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jak dla mnie bardzo ważne kwestie również o ubezpieczeniu OC napisano w https://kioskpolis.pl/jakie-znizki-przysluguja-ci-w-oc/ i faktycznie warto wiedzieć jakie zniżki są dla nas najważniejsze.
kawałek

Re: Ubezpieczenie z marketpozyczkowy.pl

Post autor: kawałek »

Ostatnio zainteresowało mnie ubezpieczenie od sportów ekstremalnych. Przyznam szczerze, że jeżdżę na enduro. Zastanawiałem się nad tym jaką polisę wybrać. Mój mój dobry znajomy polecił mi stronę internetową https://superpolisa.pl/ubezpieczenie-tu ... ic-polise/ na której można się dowiedzieć jaką polisę warto zakupić.
ODPOWIEDZ