W co inwestować?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
niema
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:38

W co inwestować?

Post autor: niema »

Hej, w co, Waszym zdaniem, warto jest dziś inwestować? Ostatnio przeglądałam sobie indeksy giełdowe na gpw w warszawie i wpadłam na pomysł, że trzeba by było poczynić jakieś inwestycje. Jednak nie wiem, co na początku będzie dobre. Czy jesteście w stanie mi doradzić? Ktoś z Was może inwestuje? Sam, z jakąś agencją, bankiem, albo z Vienna Life?

telewizor lcd kraków
Awatar użytkownika
bezz
Posty: 99
Rejestracja: 03 cze 2019, 19:36

Re: W co inwestować?

Post autor: bezz »

To pytanie zapewne zadaje sobie nie jeden z nas. Bo jak udało nam się odłożyć troszkę pieniędzy to warto jakoś dobrze je zainwestować. Tylko, że nie wiemy do końca w co. Przeglądając różne strony związane z inwestycjami trafiłam na taki serwis https://www.aureus.info.pl/ dotyczący odnośnie pożyczek społecznościowych. Po zapoznaniu się na ich temat znacznie bliżej muszę powiedzieć, że nie jest to takie złe rozwiązanie. A Wy co na ten temat myślicie?
Awatar użytkownika
maja29
Posty: 79
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:40

Re: W co inwestować?

Post autor: maja29 »

Właśnie... Mnie też zastanawia w co inwestować najlepiej pieniądze? Może macie dla mnie jakieś fajne wskazówki? Pytam, ponieważ nie chce chować do szafy swoich pieniędzy, lecz mądrze ja w coś zainwestować. Mądrze i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
ewa45
Posty: 32
Rejestracja: 06 lip 2020, 23:35

Re: W co inwestować?

Post autor: ewa45 »

Teraz to wam powiem sama nie wiem w co inwestować w czasie kryzysu. Mam takie lekkie obawy przed utratą tych pieniędzy, bo w sumie nie wiadomo jeszcze co nas czeka.
Kazęk

Re: W co inwestować?

Post autor: Kazęk »

Myślę, że dobrym kierunkiem inwestycji może okazać się lokowanie oszczędności w metale szlachetne, a dokładnie złoto i srebro które jednak są z nami od wieków i skutecznie utrzymują wartość. Dlatego warto zajrzeć na https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie znajdziecie szeroki wybór tego typu produktów inwestycyjnych, licząc jednocześnie na jedne z najlepszych cen, niski spread i też szybkie dostawy ;)
Jozoń

Re: W co inwestować?

Post autor: Jozoń »

Jeśli chodzi o metale szlachetne to bardzo dobre propozycje w ofercie ma Mennica Skarbowa https://www.mennicaskarbowa.pl/ bardzo sobie chwalę, nie ma żadnych problemów z obsługą, czy czasem realizacji bo to jednak 24 godziny, a u większość konkurencji trwa to z 4-6 tygodni.
pęciaka

Re: W co inwestować?

Post autor: pęciaka »

Inwestowanie w nieruchomości może być skomplikowane, ale mając solidnego zarządcę przy swoim boku, wszystko staje się łatwiejsze. Odwiedź http://kupiec-zarzadca.pl/, aby dowiedzieć się, jak profesjonalny zarządca może ułatwić ci zarabianie na rynku nieruchomości.
ODPOWIEDZ