W jakiej restauracji przyjęcie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
farida_79
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2021, 13:05

W jakiej restauracji przyjęcie

Post autor: farida_79 »

Gdybyście mieli wybrać, to jaka restauracja na przyjęcia Łódź byłaby miejscem waszej zabawy? Wydaje mi się, że możliwości jest mnóstwo, więc nie ma problemu, żeby znaleźć ofertę dopasowaną do swoich oczekiwań. Też tak się wam wydaje? Podawajcie swoje typy, chętnie poprzeglądam oferty :P
Tęcza

Re: W jakiej restauracji przyjęcie

Post autor: Tęcza »

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z restauracjami, to musiałem sprawdzić restaurację Wieniawa, którą polecali mi wszyscy znajomi. Muszę przyznać, że udało mi się ostatnio pojechać do Warszawy i spróbować dań kuchni polskiej w tej restauracji. Muszę przyznać, że mają naprawdę wyjątkowe dania, których warto spróbować.
bezuś

Re: W jakiej restauracji przyjęcie

Post autor: bezuś »

Wszystko zależy od tego czego tak konkretnie poszukujemy. Bo na przykład jakiś czas temu miałam okazję być w Restauracji Akademia w Warszawie. jest to bardzo wyjątkowe miejsce w którym to zjemy dania kuchni regionalnej. Akademia to miejsce idealne na spotkania w rodzinnym gronie jak i romantyczne kolacje w intymnej atmosferze. Także jak już to ja bym tam urządziła takie małe przyjęcie.
Awatar użytkownika
Sławomira-71
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2022, 2:27

Re: W jakiej restauracji przyjęcie

Post autor: Sławomira-71 »

Zawsze interesują mnie opinie innych dotyczące restauracji, kawiarni czy cukierni. Sprawdzam te opinie zanim pójdę do lokalu. Ostatnio na portalu: https://ziemia-rzeszowska.pl/ czytałam fajne zestawienie najlepszych restauracji w Rzeszowie. Bardzo fajnie było to przygotowane. Szczerze polecam zapoznać się z nim. Znalazły się w nim moje ulubione miejsca :)
ODPOWIEDZ