zakup nieruchomości za granicą

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dargomir_81
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2023, 4:44

zakup nieruchomości za granicą

Post autor: Dargomir_81 »

Witam serdecznie. Bardzo ciekawi mnie to, czy ktokolwiek z was zdecydował się kiedyś na zakup nieruchomości za granicą. Pracuję w międzynarodowej firmie i mam okazję przeprowadzić się do Holandii. Chciałbym kupić nieruchomość w Holandii, ale nie wiem, gdzie powinienem szukać ofert.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie w zakupie nieruchomości za granicą? Czy możecie mi doradzić, jakie kroki należy podjąć, aby zakup był bezpieczny i legalny? Czy są jakieś specjalne wymagania, które należy spełnić, aby móc kupić nieruchomość w Holandii?
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc, jaką możecie mi udzielić. Dziękuję za poświęcony czas i z góry dziękuję za wszelkie porady.
Dżdżownica

Re: zakup nieruchomości za granicą

Post autor: Dżdżownica »

Ostatnio natknąłem się na stronę https://skupnieruchomoscidom.pl/ która oferuje skup nieruchomości za gotówkę. Wydaje mi się, że to świetna opcja dla osób, które potrzebują szybko sprzedać swoją nieruchomość. Profesjonalizm tej firmy i uczciwe warunki transakcji przekonują do współpracy.
Pauull

Re: zakup nieruchomości za granicą

Post autor: Pauull »

W Norwegii w temacie kredytu hipotecznego chętnie pomoże Motty - https://www.motty.no/pl . Firma zyskała zaufanie klientów dzięki skutecznemu uzyskiwaniu kredytów. Współpracując z różnymi bankami, firma ta skupia się na dostarczaniu klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie kredytów. Działają w branży już od 1985 roku, więc to też o czymś świadczy. I kontakt z nimi jest w języku polskim, co uważam za ogromną zaletę.
Kołek

Re: zakup nieruchomości za granicą

Post autor: Kołek »

Inwestowanie w nieruchomości na Zanzibarze staje się coraz bardziej popularne, głównie ze względu na rosnący ruch turystyczny na tej egzotycznej wyspie. Stabilny wzrost liczby turystów przekłada się na rosnące zapotrzebowanie na noclegi, co stanowi świetną okazję dla inwestorów. Aby dowiedzieć się więcej o potencjale inwestycyjnym Zanzibaru, polecam artykuł dostępny na https://rodanoffice.pl/inwestowanie-w-n ... bry-wybor/ który szczegółowo omawia zalety i możliwości, jakie oferuje ta lokalizacja.
Krasula

Re: zakup nieruchomości za granicą

Post autor: Krasula »

Wybierając skup nieruchomości za gotówkę, kluczowe jest zwrócenie uwagi na doświadczenie i wiarygodność firmy. Dzięki serwisowi https://kupujemym.pl/ klienci mają dostęp do szybkiej i sprawnej transakcji, co jest istotne w sytuacjach wymagających natychmiastowego uzyskania środków finansowych. To rozwiązanie pozwala na uniknięcie typowych problemów związanych ze sprzedażą na rynku otwartym, jak długie oczekiwanie na kupca czy konieczność przeprowadzania kosztownych remontów.
floria

Re: zakup nieruchomości za granicą

Post autor: floria »

Czy Waszym zdaniem dobrym pomysłem jest zakup mieszkania z rynku pierwotnego? Wiem, że to o wiele większe koszty, ale wynajmując, mogłabym korzystać z większej ceny. Moim zdaniem to konkretne, a dodatkowo apartamenty warmia i mazury mnie zainteresowały. Co o nich możecie mi ogólnie powiedzieć ?
ODPOWIEDZ