Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
teczowo
Posty: 42
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:38

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: teczowo »

Wiele osób szuka swojego hobby. Myślę, że ciekawą pasją jest filatelistyka czyli zbieranie znaczków. Niektórzy mają ich naprawdę dużo. Ciekawą ofertę znalazłam w sklepie HanMart. Można tam znaleźć znaczki podzielone na kategorie w zależności od tego co przedstawiają. Można tam kupić miedzy innymi hawidy. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Awatar użytkownika
kersi22
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2020, 22:48

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: kersi22 »

Moja siostra zbiera znaczki ładnych kilkanaście lat. Uwielbia to hobby. Ja wręcz przeciwnie. Lubię strzelać. Za dzieciaka z tatą strzelałam z wiatrówki do puszek. Teraz zdobyłam wszystkie niezbędne uprawnienia i zamierzam zamówić swoją pierwszą, prawdziwą broń w sklepie Racegun https://racegun.pl/. Już mam wybrany model pistoletu - tym razem postawiłam na broń krótką.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 348
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: tencza »

Mnie od dziecka fascynuje numizmatyka i od kiedy tylko byłem mały właśnie tego hobby sie trzymam. Najczęściej zaglądam na stronę : https://www.skarbnicanarodowa.pl/zloto/zlote-monety ponieważ zawsze mogę tam znaleźć naprawdę niezwykłe monety i medale
Awatar użytkownika
patuska
Posty: 17
Rejestracja: 29 lut 2020, 12:16

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: patuska »

Bardzo ciekawy pomysł :) moim zdaniem warto spróbować. Ja od siebie polecam znowu chodzenie do Teatrów :) teraz na początku września jest fajny spektakl w Lublinie to moze sie wybierzecie http://spotkaniakultur.com/pl/node/1877
patuś

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: patuś »

My bardzo lubimy czytać, dzieci już dawno odchowane więc całymi rodzinami się na wspólnym hobby nie spotykamy, Teraz chcę zamówić sobie książkę o historii Watykanu - sodomie i hipokryzji biskupów, księży, a nawet papieża! Polecam: https://www.taniaksiazka.pl/sodoma-hipo ... 09659.html .Ksiązki które czytałam w szkole nigdy nie zrobiły na mnie takiego wrażenia. Mam nadzieję, że czytanie wciągnie mnie jak w tamtych latach.

napęd bramy nice instrukcja
Awatar użytkownika
Elegancx
Posty: 83
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:37

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Elegancx »

Ważne żeby robić to co wam się podoba, sprawia wam radość. Jak są to znaczki to niech to są znaczki właśnie:) Myślę, że jednak nie jest aż tak dużo osób, które mają takie hobby właśnie. Ja w sumie to nie mam nic takiego, no ale lubię po prostu dobrą rozrywkę. Kino, teatr, jakiś stand up. Mieszkam w Szczecinie więc akurat sporo rzeczy tu się dzieje. Mam na oku koncert https://biletyna.pl/koncert/Przeclaw-Fe ... -Szczygiel Fajnie by było posłuchać w końcu muzyki na żywo.
ODPOWIEDZ