Zwrot za pracę w innym kraju

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Tulimir-67
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021, 0:47

Zwrot za pracę w innym kraju

Post autor: Tulimir-67 »

Witam. Jak poradziliście sobie z rozliczeniem podatków z zagranicy? Mnie należy się zwrot podatku z Belgii, ale doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie wybrać się w tej sprawie do specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Dzięki temu na pewno wszystko pójdzie o wiele sprawniej, mam rację?
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Zwrot za pracę w innym kraju

Post autor: spekulant »

Jak najbardziej istnieją takie możliwości abyśmy mogli odzyskać podatek VAT za pracę za granicą. Ja jeszcze przy okazji polecam każdemu zapoznanie się z fajnym wpisem https://taxology.co/pl/podatek-vat-co-n ... zy-online/ gdzie dokładnie opisano kwestie tego jak wygląda podatek VAT przy sprzedaży online.
Gołąb

Re: Zwrot za pracę w innym kraju

Post autor: Gołąb »

Ogólnie gdy pracujemy w innym kraju to jak najbardziej warto jest rozliczać się z podatków i wręcz należy to robić. Mi za to bardzo podoba się to co przeczytałem w https://taxology.co/pl/podatek-vat-co-n ... zy-online/ i muszę przyznać, że przy sprzedaży online również warto wiedzieć co nieco o podatku VAT.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Zwrot za pracę w innym kraju

Post autor: Mirra »

A skoro już o pracy za granicą mowa, to czy lepiej Waszym zdaniem szukać takiego zatrudnienia na własną rękę, czy poprzez jakąś agencję pracy? Ja słyszałam, że na przykład Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, której oferta jest dostępna na stronie internetowej https://polandworkforce.com/, pomaga w znalezieniu takiej pracy. Czy ktoś z Was miał może wcześniej z tą agencją do czynienia?
ODPOWIEDZ