Inwestowanie

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Inwestowanie

Post autor: Zocha »

Inwestowanie w firme to bardzo dobry pomysł, czasami jednak nie dogadamy się ze wspólnikiem i wtedy też rodzi się konflikt. Jeżeli sami nie możemy sobie z tym poradzić, to warto skorzystac z pomocy profesjonalistów takich jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 , w ten sposób konnflikt raczej juz się nie bedzie poglębiał.
Awatar użytkownika
Vernita
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:00

Re: Inwestowanie

Post autor: Vernita »

A czy ten kurs jena jest ok? Ja właśnie szukam czegoś sprawdzonego w tym zakresie.
Trzeba uważać, kiedy wypowiada się życzenie. Nigdy nie wiadomo, kto może słuchać. Albo co, skoro o tym już mowa.
Awatar użytkownika
hojdek
Posty: 36
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:24

Re: Inwestowanie

Post autor: hojdek »

Inwestować we własną firmę musimy, bo inaczej nie zdobędziemy nowych kontrahentów. Dlatego też postanowiliśmy bardziej unowocześnić salę konferencyjną poprzez zamontowanie AV systemy. Dzięki takiemu systemowi możemy prowadzić wideokonferencje na najwyższym poziomie co także sprzyja lepszemu wizerunkowi naszej firmy
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Re: Inwestowanie

Post autor: Marko33 »

Nie ma co się zastanawiać, chodzi przecież o Wasze pieniądze. Właśnie dlatego powinniście pomyśleć, co konkretnie może się Wam przydać. Osobiście uważam, że takie kursy jak https://wiwn.pl/ są w stanie niesamowicie poprawić Waszą wiedzę na tematy inwestycyjne. Pomyślcie nad tym dobrze, bo to ważna sprawa.
Awatar użytkownika
Tolka
Posty: 29
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:50

Re: Inwestowanie

Post autor: Tolka »

Według mnie inwestowanie w nieruchomości, obligacje albo fundusze inwestycyjne to dobry pomysł na pomnożenie swoich pieniędzy. Ale więcej na temat najlepiej poczytać w necie jak ktoś dopiero zaczyna. Na przykład serwis Vienna Life zajmuje się takimi rzeczami także może to wam coś pomoże w podjęciu decyzji
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 264
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Inwestowanie

Post autor: tencza »

Pewnie, że warto się dokształcać. Poszerzając swoje kompetencje stajesz się bardziej atrakcyjnym pracownikiem, co może przynieść Ci korzyści w Twojej obecnej pracy, ale zwiększa też prawdopodobieństwo, że inna firma będzie chciała Cię zatrudnić na jeszcze lepszych warunkach. A poza tym, jeżeli pracujesz w branży, którą lubisz, to chyba poszerzenie swojej wiedzy na jej temat będzie dość przyjemne. Tutaj : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ znajdziecie bardzo fajna ofertę firmy szkoleniowej.
Awatar użytkownika
Zocha
Posty: 95
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:41

Re: Inwestowanie

Post autor: Zocha »

Dobrym sposobem na inwestowanie jest też zakup akcji na giełdzie. Wiadomo, ze to niesie za sobą pewne ryzyko ale jest opłacalne. Czytałam, ze tutaj https://pl.freedom24.com/shares można znaleźć wiele dobrych firm do takic inwestycji
tęcza

Re: Inwestowanie

Post autor: tęcza »

Jeżeli interesuje was temat inwestowania i chcielibyście być na bieżąco z aktualnymi notowaniami, to zajrzyjcie do generali-investments. Oni mają wiele ciekawych informacji na swojej stronie. Mój wzrok ostatnio przyciągnęła giełda turcja notowania i chyba w wolnej chwili zgłębię ten temat. Taka dywersyfikacja swoich funduszy mogłaby być całkiem ciekawa
SławkaRz

Re: Inwestowanie

Post autor: SławkaRz »

Uważam ,że aby zacząć inwestować trzeba najpierw zaoszczędzić trochę grosza ale to moje tylko zdanie. Wiem ,że inni inwestują pieniądze pożyczone np. pieniądze pożyczone z banku. Znam osoby, które trzymają jeszcze swoje oszczędności w bankach na lokatach bankowych ale uważam ,że obecnie jest to nieopłacalne bo oprocentowanie lokat jest dużo niższe niż wysokość inflacji. Wiele ostatnio się tez mówi o inwestowaniu w fundusze - np. fundusz akcji nowa europa .By zainwestować w ten fundusz trzeba godzić się z dużym ryzykiem inwestycyjnym i posiadać wolny kapitał na co najmniej 5 lat.
Awatar użytkownika
Despi465
Posty: 54
Rejestracja: 13 sie 2020, 23:33

Re: Inwestowanie

Post autor: Despi465 »

Najważniejsze to mieć dobry plan na oszczędzanie i mocno się go trzymać. Ja polecam Ci zastanowić się nad tym czy nie warto zainwestować w fundusz obligacji. Dostępny jest on w ofercie generali investments. Na ich stronie jest też sporo informacji na ten temat.
Pawełł01

Re: Inwestowanie

Post autor: Pawełł01 »

Nie każdy ma wolne środki żeby mógł inwestować, taka prawda. Ale nie robić nic to też źle. Warto nawet niewielkie sumy odkładać jak to jest w ppk i co miesiąc oszczędności będą rosły. W końcu to jest tylko 2% z pensji, ale jeszcze dokłada państwo i pracodawca. Z resztą polecam lekturę https://www.wykop.pl/wpis/54377527/czes ... iVbzpEwfxc , nie tylko moje zdanie jest takie.
Łebek

Re: Inwestowanie

Post autor: Łebek »

Jak szukacie dobrej jakości metali szlachetnych w sprawdzonych miejscach gdzie będziecie mieli pewność co do czystości składu złota, bo różne sytuacje mogą się zdarzyć a jednak jest to duży wydatek. Ja staram się raz na kilka miesięcy kupić złotą monetę, czy kilka sztuk srebrnych. Warto sobie zajrzeć na https://www.mennicaskarbowa.pl/ co do nich możesz liczyć na profesjonalne wsparcie i dostawy w okresie 24h.

angielski przez internet opinie
ODPOWIEDZ