reklama dla firmy

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Szukam jakiejś firmy, która zajmie się poprawieniem pozycji w wynikach wyszukiwania w okolicach Dębicy. Znalazłam coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-debica/. Potrzebuję kogoś, kto zajmie się pozycjonowaniem i optymalizacją, i doradztwem w sprawach internetów :) Coraz więcej czytam i wybrałabym coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-long-tail/. Czy możecie coś doradzić? Może lepiej pójść w Adsy?
beata3

Re: reklama dla firmy

Post autor: beata3 »

Część moich znajomych, któzy prowadzą biznes w internecie stawia mocno na Sprzedaż przez rekomendacje . Kiedyś to się nazywało "pocztą pantoflową", a dziś marketingiem szeptanym. Wiem, że są agencje, które się tym zajmują. Jak to u Was wygląda? Robicie?
adwordaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: adwordaa »

Jestem zdania, że warto wiedzieć, jak wpływa reklama na nasze życie i nasze odruchy, a dodatkowo jaki mamy biznes do rozkręcenia i co możemy zrobić. Niestety, ale czasem jest to niekorzystne pod kątem psychicznym. Mam nadzieję, że to rozumiecie. Warto się w to zagłębić.
janeum

Re: reklama dla firmy

Post autor: janeum »

Ja to mam naprawdę sporo problemów, jeśli chodzi o mój biznes, ale największy dotyczy reklamy, bo nie mam pojęcia, co zrobić. W dużej mierze sprawdzam czasem niektóre kwestie, ale długopisy reklamowe zielona góra wypadają mi najkorzystniej. Zgodzicie się w tym względzie ze mną? Czy niekoniecznie? Naprawdę nad tym się mocno głowię.
Kaśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Kaśka »

Na stronie https://zyvox.bialystok.pl/reklama-w-sieci/ znajdziecie ciekawy i pomocny artykuł, który dotyczy form i narzędzi skutecznej reklamy. Jeśli macie swoją firmę to powinniście poczytać ten poradnik/ Promocja firmy to klucz do sukcesu.
tabularasa

Re: reklama dla firmy

Post autor: tabularasa »

Dla mnie największym rozwiązaniem pod kątem działań jest to, by się na spokojnie zastanowić. I jak na razie mam nadzieję, że jednak billboard będzie w mojej firmie omawiany. Uważam, że to jest sukcesem, to może naprawdę nam nieźle pomóc. Co wy na to?
basiaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: basiaa »

Jeśli zależy Ci na skutecznych strategiach komunikacyjnych, to https://tailormadepr.pl/ to miejsce, które musisz odwiedzić. Firma ta może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, a ich profesjonalizm przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.
Bartłomiej

Re: reklama dla firmy

Post autor: Bartłomiej »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://portbrd.pl/istotne-kwestie-w-pr ... eklamowej/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat projektowania kampanii reklamowej. Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego?
pęciaka

Re: reklama dla firmy

Post autor: pęciaka »

Serio, warto sprawdzić ofertę https://virtualpeople.pl/ Jeśli brakuje Ci czasu i wiedzy w dziedzinie reklamy online, to oni naprawdę potrafią pomóc. Zauważyłam różnicę już po krótkim czasie!
Pączek

Re: reklama dla firmy

Post autor: Pączek »

Zakup elektronicznych gadżetów reklamowych to inwestycja, która może przynieść znaczące korzyści w budowaniu wizerunku firmy. Są one postrzegane jako nowoczesne i atrakcyjne, co zwiększa zainteresowanie marką. Jednak warto dokładnie przemyśleć ich wybór i dostosować do grupy docelowej. Aby dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach takiej inwestycji, warto odwiedzić stronę https://lodzinfo.pl/czy-oplaca-sie-kupo ... reklamowe/ i ważne jest, aby gadżety te były użyteczne i odpowiadały potrzebom odbiorców.
pęciaka

Re: reklama dla firmy

Post autor: pęciaka »

jestem pod wrażeniem profesjonalizmu agencji reklamowych w Krakowie. Ich wszechstronne umiejętności sprawiają, że moja marka zyskuje coraz większą uwagę klientów. Zwlaszcza ze agencje reklamowe kraków działaja naprawde sprawnie
nata88

Re: reklama dla firmy

Post autor: nata88 »

Dobrze wiedzieć... Ja też teraz znalazłam teraz niezłą firmę - https://roxxmedia.pl/ , która oferuje projektowanie stron internetowych, sklepów, wdrążanie różnych aplikacji. Oferuje jeszcze różnego rodzaju działania reklamowe, także według mnie warto się do nich zgłosić.
ela9393

Re: reklama dla firmy

Post autor: ela9393 »

Interesuje mnie wzrost sprzedaży internetowej , dlatego nie ukrywam, że poszukuję różnych interesujących rozwiązań dla swojej firmy. Wiem, że taki wzrost można uzyskać na wiele różnych sposobów i to nie tylko korzystając z marketingu. Dobre cyfrowe rozwiązania również są istotne.
ODPOWIEDZ