reklama

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
gość

reklama

Post autor: gość »

Szukam jakiejś firmy, która zajmie się poprawieniem pozycji w wynikach wyszukiwania w okolicach Dębicy. Znalazłam coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-debica/. Potrzebuję kogoś, kto zajmie się pozycjonowaniem i optymalizacją, i doradztwem w sprawach internetów :) Coraz więcej czytam i wybrałabym coś takiego: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-long-tail/. Czy możecie coś doradzić? Może lepiej pójść w Adsy?
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: reklama

Post autor: jabłuszko »

Jeśli chodzi o reklamę to polegam na polecanej mi agencji https://marketingbydgoszcz.pl/ . To eksperci w tej branży, którzy doskonale wiedza jak dotrzeć z odpowiednią informacją do klientów. Całość realizują poprzez odpowiednio dobrane techniki marketingu internetowego, czego pozytywne efekty szybko odczuwałam.
Mądry

Re: reklama

Post autor: Mądry »

Tak naprawdę jeśli chodzi o samą reklamę to moim zdaniem na dzień dzisiejszy bardzo dobrym wyborem jest skorzystanie z możliwości marketingu internetowego. Jak najbardziej również współpraca z influencerami jest niezwykle istotna, ale ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak ich dobrać. Doskonale o tym napisano w http://www.biznes-doradca.pl/jak-dobrac ... jej-marki/ i myślę, że dobry dobór takiej osoby na pewno powinien skutkować wyraźnymi wzrostami naszej marki.
dżasti89

Re: reklama

Post autor: dżasti89 »

A czy wiecie przykładowo jakie działania seo sprawdzą się najbardziej dla sklepów online??? Na co warto się zdecydować? Otóż tutaj https://epoznan.pl/news-news-136482-jak ... ternetowym możecie zapoznać się z niezłym poradnikiem.
klayk

Re: reklama

Post autor: klayk »

Aby mieć wpływ na marketing internetowy, posiadanie strony internetowej i jej skuteczne promowanie jest kluczowe. Sugeruję zatrudnienie profesjonalnego freelancera, szczególnie takiego z doświadczeniem w WordPress, jak ten znaleziony na freelancer wordpress, aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki.

ghost fleet
kajaa

Re: reklama

Post autor: kajaa »

Oczywiste jest to również, aby stawiać na nowoczesne rozwiązania, jak chodzi o reklamę i wybierać również te tradycyjniejsze opcje. Mnie teraz zainteresowała backlight reklama i chyba na coś takiego póki co się zdecyduję. Taka reklama nie jest kosztowna, a jest bardzo efektywna.

automatów
izkaa

Re: reklama

Post autor: izkaa »

z tego co słyszałam to jednak bardzo dobra jest spirala do kalendarzy , dlatego sama zastanawiam się nad jej zakupem. Dodatkowo też z tego co widziałam to jednak wybór jest tutaj faktycznie bardzo duży.
JackPon

Re: reklama

Post autor: JackPon »

Dzięki sztucznej inteligencji reklamy mogą być bardziej dopasowane do interesujących treści, co zwiększa prawdopodobieństwo, że użytkownicy zdecydują się na ich wyświetlenie. To oznacza, że reklamodawcy mogą walczyć z AdBlockerami i nadal dotrzeć do swojej publiczności. Tutaj https://tydzien.net.pl/2023/08/11/wplyw ... je-branze/ ten temat został szerzej omówiony, przeczytajcie sobie.

efekt lucyfera dlaczego dobrzy ludzie czynią zło
Kurak

Re: reklama

Post autor: Kurak »

Nie można lekceważyć potęgi Google Maps w kontekście promocji biznesowej. By zrozumieć pełen zakres możliwości tej platformy, warto odwiedzić https://www.truso.tv/artykul-4media/244 ... ojej-firmy i artykuł ten jest prawdziwą kopalnią wiedzy.
pęciaka

Re: reklama

Post autor: pęciaka »

Niezawodne wsparcie w dziedzinie marketingu jest nieocenione. Agencja https://virtualpeople.pl/ potrafi dostosować strategię do Twoich indywidualnych potrzeb i pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu biznesowego.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: reklama

Post autor: tencza »

Posiadając jako firma własną stronę internetową, warto pamiętać również o jej bezpieczeństwie. Na tej stronie internetowej https://netium.com.pl/biznes/bezpieczen ... ikatu-ssl/ na pewno znajdziecie sporo ciekawych treści, które umożliwią wam zrozumienie tego typu zagadnień. Moim zdaniem warto zajrzeć na ich stronę aby znaleźć odpowiednie treści.
ODPOWIEDZ