rozwój działalności

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
gość

rozwój działalności

Post autor: gość »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Awatar użytkownika
jabłuszko
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:54

Re: rozwój działalności

Post autor: jabłuszko »

Obecnie w tym temacie, warto przede wszystkim zadbać o porządny wizerunek marki, bo to bardzo mocno wpływa na pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie obecnych. I tu fajnie wspiera mnie agencja https://prowadzenielinkedin.pl/ która specjalizuje się w prowadzeniu konta socjal media dla profesjonalistów, co jest szczególnie ważne w formule B2B. I dzięki temu moje oferty cieszą się znacznie większym zaufaniem.
alinaa88

Re: rozwój działalności

Post autor: alinaa88 »

U mnie ten temat jest mocno skomplikowany, ale myślę, że z czasem to sobie ogarnę. Dalej, mam świadomość, że takie https://www.easysend.pl/blog/jak-zrobic ... graniczny/ rozwiązania są ważne, dlatego na nich się skupiam. Niech to się ładnie jakoś nakieruje, mam na to taką myśl i zasadę.
ODPOWIEDZ