Tworzenie sklepów internetowych

Jak reklamować się w Internecie? Od czego zacząć? Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:31

Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: deborah »

Cześć wszystkim, jakiś czas temu założyłam własną działalność i zależy mi na stworzeniu zachęcającego sklepu online. Może znacie rzetelną agencję która profesjonalnie zajmuje się tworzenie sklepów internetowych? Zależy mi w nawiązaniu współpracy. Będę wdzięczna za pomoc.
miśka11wp

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: miśka11wp »

deborah pisze: ↑22 lut 2021, 12:49 Cześć wszystkim, jakiś czas temu założyłam własną działalność i zależy mi na stworzeniu zachęcającego sklepu online. Może znacie rzetelną agencję która profesjonalnie zajmuje się tworzenie sklepów internetowych? Zależy mi w nawiązaniu współpracy. Będę wdzięczna za pomoc.
Znam świetną agencję w Czechowicach :D
-
Agencja Eventowa
Makówka

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: Makówka »

No wiesz co, niby jest bardzo dużo firm, które się tym zajmują a tak naprawdę ciężko jakąś bardzo dobrą wybrać. Na https://virtualpeople.pl/ masz namiary na ludzi, którzy dla nas się tym zajmowali i nie mogę nic złego powiedzieć na nich. Po prostu profesjonaliści
Awatar użytkownika
siri
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: siri »

Praktycznie każdy dziś robi zakupy przez internet i także plecak skórzany uda się zamówić. Może on nawet zastąpić torbę. Plecaki są niesamowicie wygodne i praktyczne, więc warto spojrzeć na dobre jakościowo modele. Każdy znajdzie plecak odpowiedni dla siebie.
dash44.pl Kraków
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: spekulant »

Samo posiadanie sklepu internetowego to zdecydowanie fajny pomysł, gdyż tak naprawdę teraz bardzo dużo osób robi zakupy przez Internet. Ogólnie to sprawdź tutaj czym jest CSS w Google i jak z niego należy korzystać. Moim zdaniem jest to świetna sprawa i fajnie jest umieć ją wykorzystywać.
ODPOWIEDZ