Badania kardiotokograficzne

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Placha
Posty: 71
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:36

Badania kardiotokograficzne

Post autor: Placha »

Podczas ciąży wykonuje się badania aparatami KTG, głównie w czasie gdy już zbliża się termin porodu. Do takich badań, jak do wielu, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Tu warto zainteresować się głowicami do tego typu aparatów od https://glowicektg.pl/ Proponują tu dobrej jakości zamienniki do aparatów Philips seria 50, GE Corometrix. Możecie u nich liczyć na bardzo szybkie realizacje, dostawy, nie ma żadnych problemów z wymianami gwarancyjnymi.
Awatar użytkownika
Jutka
Posty: 101
Rejestracja: 17 mar 2020, 19:02

Re: Badania kardiotokograficzne

Post autor: Jutka »

Trzeba dbac o swoje zdrowie a szczegolnie o serce - w starszym wieku borykamy sie z wieloma chorobami i nie trudno o zawały arytmie serca itp. Moj dziadek ma teraz co prawda rozrusznik jednak musi uwazac na to co je, nie moze sie denerwowac ani przemeczac. Niestety tez nikt za bardzo z rodziny nie ma czasu na opiekowanie sie nim, a chcemy dla niego jak najlepiej. Odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to rzeczywiscie jego stan zdrowia sie poprawil. Juz szybko sie tak nie meczy ze wzgledu na to ze przebywa pod calodobowa opieka no i widac ze jest juz spokojniejszy i weselszy.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 24
Rejestracja: 20 paź 2019, 21:18

Re: Badania kardiotokograficzne

Post autor: Weronika »

Zgadzam się, o serce trzeba dbać, ale nie tylko w podeszłym wieku. W końcu dieta też ma wpływ na choroby układu krążenia. Trzeba też wykonywać regularnie badania profilaktyczne. Wczesne wykrycie choroby może ocalić życie. Ja znalazłam kardiologa z Warszawy https://cmp.med.pl/cmp-wilanow-2/kardiolog/ . Wykonują różne badania, profesjonalnie leczą choroby i mają nowoczesny sprzęt.
koleś

Re: Badania kardiotokograficzne

Post autor: koleś »

Ja to będę musiała się też jakiemuś badaniu, leczeniu poddać, bo zaburzenia rytmu serca mi się zdarzają. Niby to nie jest poważne, ale kto wie, co się stanie i co się będzie ze mną działo. Sama doskonale wiem, że z tym różnie bywa, ale jednak warto to przemyśleć i działać skutecznie.
Wariatek

Re: Badania kardiotokograficzne

Post autor: Wariatek »

W sumie każdego rodzaju badania gdy chodzi o nasze serce są ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także niezwykle ważną opcją jest to aby wiedzieć czy na pewno przenośne EKG jest dobrą opcją. Jak dla mnie jego zamówienie ze sklepu https://arytmiaserca.pl/ było bardzo dobrym wyborem.
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 354
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Badania kardiotokograficzne

Post autor: tencza »

Moim skromnym zdaniem, warto zainteresować się czymś takim jak badania kliniczne. Farmakologia dzięki temu się rozwija i może pozwolić na skuteczniejsze i bezpieczniejsze leczenie chorób. Z tego co wiem, to firma http://clinicalbs.com/ zajmuje się na co dzień tego typu rzeczami, więc jeśli interesuje Cię coś takiego, to może warto się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ