Badania rezonans i usg

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
żyłka

Badania rezonans i usg

Post autor: żyłka »

W Warszawie bardzo dobrze badania robią w szpitalu Medicover. Miałam tam swego czasu robiony kompleksowy przegląd, u nich to się nazywa screening. Jednego dnia robią wszystkie możliwe badania - krwi, tomografie, rezonansy, usg itp. tak że są w stanie stwierdzić czy coś się nie tak dzieje. Widziałam u jakiejś celebrytki że wrzuciłam na insta że była na takich badaniach, informacyjnie nie to że reklamowała. Po ścianach i szafach poznałam że to Medicover. I na pewno się już będę tak samo regularnie badać. Dobrze zainwestowane pieniądze to są.
tośka

Re: Badania rezonans i usg

Post autor: tośka »

Skoro już mowa o usg, to ja w Warszawie bym poleciła klinikę Multimed. Współpracuje z profesjonalnymi lekarzami ale przede wszystkim wykonuje badania na najnowszej generacji sprzęcie. Dzięki temu diagnoza będzie trafnie postawiona. Badania usg mają w końcu dawać rzetelny obraz.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Badania rezonans i usg

Post autor: Mirra »

Ja od jakiegoś czasu mam problem z bolącym nadgarstkiem. Pomyślałam, żeby zrobić sobie usg nadgarstka warszawa oferuje takie badanie w Centrum Diagnostycznym Radio Medica. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia? Ile tam takie badanie dokładnie kosztuje?
śledź

Re: Badania rezonans i usg

Post autor: śledź »

Polecę Wam klinikę rekomendowaną przez dużą ilość ludzi. W Warszawie najlepsza jest Multimed, a mają kilka placówek na terenie Warszawy m.in. na Polnej czy Grochowskiej. Badania typu usg czy rezonans zawsze w profesjonalnej atmosferze, na terminy nie trzeba długo czekać. Korzystajcie z ich usług koniecznie.
sztrosa

Re: Badania rezonans i usg

Post autor: sztrosa »

Multimed w Warszawie, tam masz wypasioną przychodnię z nowoczesnym sprzętem, w której mnie udało się załatwić termin w ciągu kilku dni. Chodziło o USG brzucha, podejrzenia kierowane były w stronę tarczycy, bardzo się obawiałam, zależało mi na szybkim załatwieniu sprawy i się udało. Pozytywne wrażenie robi profesjonalizm w tym miejscu. W zasadzie wszystko jest tam dopracowane, dopieszczone, niczego nie brakuje. Pełna świadomość, konkretne informacje, przypomnienie, info o przygotowaniu do badania. Moim zdaniem tak właśnie to powinno wyglądać.
ODPOWIEDZ