Co na zaparcia??

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
kaśa

Co na zaparcia??

Post autor: kaśa »

Macie pomysł na to jak walczyć z zaparciami? Mam wrażenie że wszystkiego już próbowałam i nic mi nie pomaga :( .Może macie jakieś własne sposoby albo zalecenia dietetyczne czy sprawdzone leki? Będę wdzięczna jak podpowiecie jak się mogę pozbyć tego problemu albo jak Wy sobie z tym poradziliście
Awatar użytkownika
spina
Posty: 43
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:25

Re: Co na zaparcia??

Post autor: spina »

Rzeczywiście dietetyk mógłby tu pomóc i rozpisać odpowiednią dietę przy zaparciach, na pewno byłoby to skuteczne ale łatwiej jest kupić preparat xenna extra comfort bo szybciej zadziała i przyniesie ulge po kilku godzinach a na efekty diety trzeba sporo poczekać
Koścista

Re: Co na zaparcia??

Post autor: Koścista »

Przede wszystkim zrób sobie nawet prywatnie (to dużo nie kosztuje) podstawowe badania krwi.
Jak to ogarniesz umów się z dobrym internistą i to wcale niekoniecznie w przychodni, ale np. wykorzystaj możliwość konsultacji online z jakimś lekarzem ogólnym, których wykaz znajdziesz na stronie https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista

Jak lekarz przejrzy wyniki badań to wypisze ci receptę na skuteczny środek na zaparcia.
Sama tak zrobiłam i mam spokój :)
ODPOWIEDZ