Do kogo po pomoc?

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Letycja1994
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 21:00

Do kogo po pomoc?

Post autor: Letycja1994 »

Cześć! Zauważyłam, że coraz więcej osób nie wie, gdzie zgłosić się po specjalistyczną pomoc i zadaje sobie pytanie psychiatra czy psycholog. Ja uważam, że w wielu przypadkach leczenie wymaga zarówno psychoterapii, jak i wizyt u psychiatry. Oczywiście zależy to też od skali problemu. Czy ktoś z was chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie?
Żonka

Re: Do kogo po pomoc?

Post autor: Żonka »

My natomiast szukaliśmy bardzo dobrego psychologa dla naszej córki, która ma autyzm, ostatecznie padło na centrum terapii w której dostaliśmy mocną pomoc ze trony psychologów, którzy tam pracują. Uwierzcie, że tacy ludzie są wstanie postawić drugiego człowieka na nogi.

nowenna matki bożej rozwiązującej węzły
Robert Że

Re: Do kogo po pomoc?

Post autor: Robert Że »

Letycja1994 pisze: ↑12 cze 2021, 20:11 Cześć! Zauważyłam, że coraz więcej osób nie wie, gdzie zgłosić się po specjalistyczną pomoc i zadaje sobie pytanie psychiatra czy psycholog. Ja uważam, że w wielu przypadkach leczenie wymaga zarówno psychoterapii, jak i wizyt u psychiatry. Oczywiście zależy to też od skali problemu. Czy ktoś z was chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie?
Jeśli potrzebny wam jest świetny psycholog online to polecam skorzystać z platformy Wetalk, która umożliwia taki kontakt.
elkaaa

Re: Do kogo po pomoc?

Post autor: elkaaa »

Widziałam nie tak dawno, że jednak bardzo dobrą ofertę posiada warszawa psycholog dziecięcy . Jeśli chodzi o terapię to rzeczywiście podejście do każdego pacjenta jest bardzo profesjonalne, dodatkowo też można tutaj otrzymać naprawdę wielką pomoc co jest też ważne.
ODPOWIEDZ