Gdzie kupić obuwie medyczne

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
hexe
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:11

Gdzie kupić obuwie medyczne

Post autor: hexe »

Szukam od dłuższego czasu i nie mogę nic znaleźć rzetelnego. Znajomy z pracy mówił mi o https://www.stelo.pl/ . On tam kupował i jest bardzo zadowolony.
Jeżeli nie możesz zmienić świata, zmień przynajmniej sposób patrzenia na niego.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2019, 8:24

Re: Gdzie kupić obuwie medyczne

Post autor: heniutek »

W sumie to najlepiej szukać firmy, która produkuje takie obuwie bezpośrednio dopasowane do danego pacjenta. Mojemu koledze ortopeda Gdańsk bardzo dokładnie rozpisał, jakiego typu obuwia potrzebuje i udało mu się takowe zamówić w jakiejś firmy też z Gdańska. U kolegi problem był tego typu, że po wypadku i złamania nogi lekko się ona skróciła i zniekształciła w obrębie śródstopia.
Awatar użytkownika
nikola
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:43

Re: Gdzie kupić obuwie medyczne

Post autor: nikola »

Specjalistyczne obuwie nie tylko będzie bezpieczne, ale i pozwoli wygodnie i komfortowo pracować nawet przez wiele godzin. Tutaj link uda się dobrać odpowiednie dla siebie buty. Nie zawsze zapewnia je pracodawca i trzeba samodzielnie się w takie wyposażyć.
Awatar użytkownika
Kanas
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 18:10

Re: Gdzie kupić obuwie medyczne

Post autor: Kanas »

Naprawdę ciekawe propozycje. Te forum jest bardzo przydatne.
Bezradność rękami rozkłada człowieka
Awatar użytkownika
manty
Posty: 71
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:08

Re: Gdzie kupić obuwie medyczne

Post autor: manty »

Niezależnie od tego jakie buty są potrzebne to warto szukać dobrych i korzystnych ofert w sklepach internetowych. Nawet dla dzieci nie ma problemu, żeby coś odpowiedniego wybrać. Sama znalazłam ofertę sklepu https://butymodne.pl/sandalki-dzieciece ... 25958.html , gdzie można naprawdę ładne sandałki kupić. Dla młodszych, dla starszych, dla każdego dziecka można coś wybrać.
Awatar użytkownika
wass
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:34

Re: Gdzie kupić obuwie medyczne

Post autor: wass »

Takie obuwie medyczne jest niezbędne jeśli są jakieś problemy zdrowotne. Nie wiem czy sam nie będę takiego potrzebował. Tak stale coś i człowiek nie ma czasu się do lekarza wybrać, ale muszę się w końcu zapisać do https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ortopeda/ , ponieważ mam problem ze stopą zwłaszcza prawą przy chodzeniu. Bez lekarza się nie obejdzie, a tam o dobrych specjalistach słyszałem.
ortopedią3

Re: Gdzie kupić obuwie medyczne

Post autor: ortopedią3 »

Jeśli uprawiacie sport który może wpływać na twój narząd ruchu albo mieliście jakiś wypadek samochodowy i nie masz całkowitej sprawności to polecam http://ortopedia.org.pl . Świadczą oni usługi medyczne które obejmują różne rodzaje operacji a następnie monitorują cały proces regeneracji. Profesjonalnie i doświadczeni lekarze zajmą się tobą bez problemu.
ODPOWIEDZ