Kręgosłup i stres

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
wanessa63
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2021, 17:23

Kręgosłup i stres

Post autor: wanessa63 »

Cześć wam. Ostatnio sporo czytałam na temat, który wydał mi się niesamowicie ciekawy. Z całą pewnością niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak stres wpływa na kręgosłup, a ten wpływ jest dość znaczący. Ogólnie rzecz biorąc, nadmierny stres może prowadzić do różnych chorób kręgosłupa. Słyszeliście o tym? Może znacie to z własnego doświadczenia?
lośka

Re: Kręgosłup i stres

Post autor: lośka »

Niestety, ale istnieje silna zależność między tymi dwoma elementami. Sama to wiem, bo mam na co dzień sporo stresów. Wydaje mi się jednak, że dobrze , jeśli pomoże nam ktoś, lub jakieś porady z sieci. Tu https://www.czikczik.com/zdrowie/szyjno ... -poradzic/ możecie poczytać jak zwalczyć bóle głowy od kręgów szyjnych.
rączy

Re: Kręgosłup i stres

Post autor: rączy »

wanessa63 pisze: ↑22 lip 2021, 3:58 Cześć wam. Ostatnio sporo czytałam na temat, który wydał mi się niesamowicie ciekawy. Z całą pewnością niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak stres wpływa na kręgosłup, a ten wpływ jest dość znaczący. Ogólnie rzecz biorąc, nadmierny stres może prowadzić do różnych chorób kręgosłupa. Słyszeliście o tym? Może znacie to z własnego doświadczenia?
Tak, jak to często czuję. Ogólnie mi się wydaje, że stres ogólnie wyniszcza nasze zdrowie. Stąd takie olejki cbg https://cannabilove.pl/produkty/olejek-cbg/ warto stosować na nerwy.

autostrada a4 zjazd bochnia
Adam43

Re: Kręgosłup i stres

Post autor: Adam43 »

A stosujesz jakieś suplementy na stres? warto wspomagać organizm przy takim wysiłku. Poczytaj sobie o tych kapsułkach https://mybestpharm.com/produkt/mybestgenius/ na pewno nie zaszkodzi zacząć stosować
ODPOWIEDZ