Leczenie alkoholizmu

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Kazimiera

Leczenie alkoholizmu

Post autor: Kazimiera »

Dzień dobry, od pewnego czasu w mojej rodzinie pojawił się problem choroby alkoholowej. Osoba, która się z nim boryka nie jest tego zupełnie świadoma. Chciałabym jej pomóc ale na tę chwilę nie za bardzo wiem jak. Bardzo proszę o porady jak przekonać alkoholika do leczenia i jakie są skuteczne metody. Czy w pierwszej kolejności trzeba zapisać na terapie? Ile ona trwa i czy to pewne że po terapii uzależniony jest w pełni wyleczony? Z góry bardzo dziękuję za wszelkie porady.
juleczka

Re: Leczenie alkoholizmu

Post autor: juleczka »

Świadomość choroby to zdecydowanie klucz do sukcesu. Bez tego każde leczenie może okazać się nieskuteczne, ponieważ przez alkoholika uznawane będzie jako niepotrzebne. Jeżeli chodzi o szybkie efekty w leczeniu uzależnień mogę Ci polecić zaszycie alkoholowe w Lublinie. Wszywka alkoholowa Esperal działa od razu po zabiegu. Ma za zadanie wywołać niechęć do spożycia alkoholu. To świetna metoda by alkoholik utrzymał abstynencję nawet do 12 miesięcy. Takie rozwiązanie można również wesprzeć innymi metodami. Jeżeli chodzi o uświadomienie problemu to może z pomocą psychologa by się udało? Tobie może powiedzieć, że wymyślasz...
ODPOWIEDZ