Opieka nad osobami starszymi Łódź

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
Oktawiusz77
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 11:22

Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: Oktawiusz77 »

Witam. Czy ktoś z was byłby w stanie polecić mi zaufaną placówkę opiekuńczą dla seniorów w Łodzi? Do tej pory zainteresowała mnie jedynie oferta Centrum Opieki Familia. Wiecie coś na temat tego miejsca, czym warto byłoby się podzielić? Jaki macie w ogóle stosunek do podobnych placówek?
Awatar użytkownika
Remigia61
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 17:22

Re: Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: Remigia61 »

Czasami oddanie do domu seniora bliskiej osoby jest jedynym rozsądnym wyjściem. Sama przez to przechodziłam i wiem, jakie to trudne. W każdym razie Familia to świetne miejsce pod względem całodobowej opieki. Mieszkańcy jedzą tam też smaczne i zdrowe posiłki, a nawet chodzą na zajęcia rehabilitacyjne. Czują się tam komfortowo i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Aldonis
Posty: 52
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:34

Re: Opieka nad osobami starszymi Łódź

Post autor: Aldonis »

Wiem jak to jest gdy starsza osoba jest już w bardzo ciężkim stanie i wymaga praktycznie całodobowej opieki, pilnowania jej. Dlatego też właśnie zamierzam znaleźć jakiś dom opieki dla mojego dziadka. Takie osoby też często muszą mieć dostęp do profesjonalnego sprzętu medycznego. Jeżeli takich rzeczy będziecie potrzebować to zajrzyjcie sobie na stronkę https://esklep.brandvital.eu/w%C4%85sy- ... ,3,119,108 Proponują tu między innymi aparaty tlenowe, a też i inne urządzenia medyczne.
ODPOWIEDZ