Prywatna opieka dla osób starszych

Dobre rady o zdrowiu, polecenia lekarzy i szpitali. Skuteczne metody leczenia, dobre suplementy.
Awatar użytkownika
gniewomira_67
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 16:50

Prywatna opieka dla osób starszych

Post autor: gniewomira_67 »

Witajcie. Zastanawiam się, który prywatny dom opieki dla seniorów w Łodzi uważacie za najlepszy? Trudno jest mi podjąć decyzję i zdecydować się na jeden konkretny, chociaż mam swojego faworyta. Ciekawi mnie, czy ktoś z was o nim wspomni. Podzielcie się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w kontekście tego rodzaju placówek.
Pawłowicz Nerka

Re: Prywatna opieka dla osób starszych

Post autor: Pawłowicz Nerka »

Do prywatnej opieki dla osób starszych najczęściej trafiają osoby leżące, które są tak schorowane, że nie mogą chodzić. W takich przypadkach potrzebna jest dużo maści i podkładów zapobiegających odleżynom. Na stronie https://medyczny.store/134-dezynfekcja, można znaleźć akcesoria dla osób leżących. często tam zamawiam podkłady dla swojej babci.
Fugieł

Re: Prywatna opieka dla osób starszych

Post autor: Fugieł »

Też mieliśmy dylemat czy znaleźć dla babci jakiś dom seniora, czy może tak ułożyć nasze życie, żeby mogła zostać z nami w rodzinnym domu. Oczywiście woleliśmy to drugie rozwiązanie, ale dla bezpieczeństwa babci zdecydowaliśmy się na pomoc opiekunki. Dobrze, że opieka dla seniora w Warszawie to nie jest problem. Mamy teraz zaufaną panią, która spędza z babcią czas jak my jesteśmy w pracy. Dzięki temu babcia nadal może mieszkać z nami i wszyscy są zadowoleni.
Jan Szczubidło

Re: Prywatna opieka dla osób starszych

Post autor: Jan Szczubidło »

Decydując się na tego typu rozwiązanie, że babcia zostaje w domu, ale wynajmujecie opiekunkę, warto zadbać o odpowiednie pomoce dla seniora. Można je kupić bez problemu w wielu sklepach medycznych - stacjonarnie oraz online. Jeśli postanowisz skorzystać z tego rodzaju udogodnienia sprawdź ofertę sklepu Megamedic. Znajdziesz ją na stronie: https://megamedic.pl/pomoce-dla-seniora. Mam nadzieję, że dzięki mojej poradzie, babcia będzie miała zapewniony prawdziwy komfort w swoim domu :)
Aśka

Re: Prywatna opieka dla osób starszych

Post autor: Aśka »

A może dom seniora ? Uważam, że tam opiekują się starszymi osobami sami profesjonaliści. Ja ze swojej strony mogę polecić wam https://podtopolami.eu/ Ja swojej babci chciałam zapewnić spokojną starość i bardzo się cieszę, że mi się udało. Super opieka, miły i pomocny personel.
ODPOWIEDZ