Jaki dostawczak do cateringu?

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
M.illena

Jaki dostawczak do cateringu?

Post autor: M.illena »

Witam. Zajmujemy się od kilku miesięcy dostarczaniem cateringu dietetycznego "pod drzwi" . Z początku wystarczał nam pickup ale wraz z rozwojem firmy, gdy przybyło nam klientów, musimy pozyskać auto dostawcze. Jaki samochód dobrze się sprawdzi, będąc ekonomiczny i pakowny?
eljonora

Re: Jaki dostawczak do cateringu?

Post autor: eljonora »

Myślę, że warto byłoby rozważyć pozyskanie dostawczaka elektrycznego. Takie auta - poza aspektem ekologicznym- wyróżnia szereg zalet, sama zobacz: https://twojafura.pl/zalety-elektryczne ... -w-firmie/ . Są bardzo ekonomiczne, można nimi wjechać praktycznie wszędzie (np. do eko strefy) a także poruszać się po BUS pasach. Nowoczesny, pakowny samochód dostawczy co prawda swoje kosztuje ale da się go pozyskać w ramach atrakcyjnego finansowania z opcją skorzystania z dodacji rządowej.
ditrii

Re: Jaki dostawczak do cateringu?

Post autor: ditrii »

Lubię sobie szukać sposobów na działanie i jak na razie, to jednak czasem zastanawiam się nad tym, co zrobić, albo jak powinien wyglądać catering świąteczny . Wiecie, to będzie nie lada ułatwienie, w związku z czym fajnie będzie to sobie jakoś rozwiązać. To naprawdę ważne, żeby jednak ulepszać sobie życie na co dzień.
julkaa

Re: Jaki dostawczak do cateringu?

Post autor: julkaa »

Można też postawić na https://juicyjar.pl/ . Ich różnorodność diet jest imponująca, obejmując różne style żywienia. Co najważniejsze, obsługa klienta jest niezwykle zaangażowana w indywidualne potrzeby każdego klienta.
ODPOWIEDZ