kaski motocyklowe

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Modest-85
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:06

kaski motocyklowe

Post autor: Modest-85 »

Witam, znacie się trochę na kaskach motocyklowych? Szukałem ostatnio ciekawych modeli w sklepach internetowych i zainteresował mnie kask scorpion, macie jakieś opinie o tym producencie? Chcę poznać przede wszystkim wady i zalety, bo jednak wysoka jakość i bezpieczeństwo to dla mnie najważniejsze cechy. Jakim innym modelom powinienem się przyjrzeć? ;)
Marian88

Re: kaski motocyklowe

Post autor: Marian88 »

Jak dla mnie kask motocyklowy to podstawa. Sam nie mam motocyklu, ale nieraz decyduję się na wynajem motocykli na weekend i dlatego mam swój własny kask. Nie chciałbym używać kasku używanego po kimś, więc mam swój własny. To mniejszy koszt niż cały motocykl, prawda? :D
Kargul

Re: kaski motocyklowe

Post autor: Kargul »

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak poprawić swoje samopoczucie podczas długich spacerów czy treningów? Pas nerkowy może być odpowiedzią na to pytanie. Nie tylko chroni nasz kręgosłup, ale również pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała. Osobiście korzystam z pasa dostępnego na https://redline.com.pl/pl/65-outlast-pas-nerkowy i jestem bardzo zadowolony z jego działania.
ODPOWIEDZ