Płytki na podłogę w garażu

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Noriś

Płytki na podłogę w garażu

Post autor: Noriś »

Czy ktoś z Was ma płytki na podłodze w garażu? Chciałbym w końcu trochę tam ogarnąć, kupić jakieś tańsze płytki, wiem, że np. Cerdesign ma dział outlet https://cerdesign.pl/promocje w którym można kupić je naprawdę sporo taniej.
życie

Re: Płytki na podłogę w garażu

Post autor: życie »

Chyba do garażu, to tylko płytki techniczne, prawda? Nie widzę, żeby tam pasowała taka podlogi24.net podłoga wiecie, drewniana. Nie mówię, że się nie mylę, ale jakoś taki mi się wydaje, że nie będzie pasować, no i nie wytrzyma eksploatacji. Ale ja się mogę mylić. Chętnie dowiem się, co wy sądzicie.
Błażej

Re: Płytki na podłogę w garażu

Post autor: Błażej »

Jeśli szukacie idealnego podkładu pod płytki to zobaczcie na ofertę na stronie https://korexradom.pl/category/podklad-korkowy oni oferują korek podłogowy. Taki korkowy podkład doskonale sprawdzi się zarówno pod podłogami z desek, paneli, linoleum i PCV, jak i pod nawierzchniami wykonanymi z kamienia czy płytek ceramicznych. Poczytajcie o tym więcej na stronie.
łyka

Re: Płytki na podłogę w garażu

Post autor: łyka »

Nie wiem czym konkretnie wyłożyć podłogę w garazu, jednak wydaje mi się, że teraz trzeba skupić sie na remoncie łazienki. Nie wiem gdzie konkretnie robicie zakupy ale ja bardzo lubię https://grupamo.pl/produkty/ceramika/ , wybór jest ogromny , zdecydowanie większy niż w sklepach budowlanych.
ODPOWIEDZ