Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Karis »

Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru porządnej szkoły jazdy w Poznaniu, ponieważ planuję od nowego roku zacząć kurs i w końcu uzyskać wymarzone prawo jazdy, pomożecie? Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki z Waszej strony!

symbol ryby na samochodzie
Awatar użytkownika
Norbert01
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:39

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Norbert01 »

Ja na ten moment uważam, że zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę OSK Pegaz ponieważ to jedna z lepszych szkół jazdy w której naprawdę można liczyć na profesjonalne przygotowanie zajęć oraz organizację jazdy.
Awatar użytkownika
ŁukaszMM
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:24

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: ŁukaszMM »

Także uważam, że OSK Pegaz to świetna szkoła jeśli chodzi o poziom nauczania, bardzo dobrą organizację oraz instruktorów. Dlatego nie ma się co dłużej zastanawiać i zacząć działać, szczególnie że niedługo zaczyna się nowy rok więc można zrobienie prawa jazdy postawić sobie jako postanowienie noworoczne.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 8
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:39

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: AdamCz »

Pierwszy raz słyszę, ale też sprawdzę bo niedługo moja córka planuje rozpocząć kurs bo za kilka miesięcy ma swoją osiemnastkę :)
Awatar użytkownika
Quba88
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:55

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Quba88 »

Podzielam wypowiedź poprzednika i uważam, że jeśli już chcemy zabierać się za zrobienie kursu na prawo jazdy to lepiej wybrać szkołę jazdy polecaną przez kursantów oraz dobrą zdawalnością, bo inaczej osoba która mocno się stresuje będzie miała ciężko aby w końcu zdać egzamin. Dlatego w Poznaniu jak najbardziej warto zastanowić się nad OSK Pegaz gdzie trafisz na doświadczonych instruktorów oraz kursy w bardzo rozsądnych cenach.
Awatar użytkownika
Karis
Posty: 97
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:40

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Karis »

Dzięki ogromne za podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę i czas najwyższy się za to zabrać, trzymajcie za mnie kciuki, aby się udało szybko zrobić kurs i zdać egzamin.
Awatar użytkownika
Norbert01
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:39

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Norbert01 »

Karis pisze: ↑10 sty 2020, 15:27 Dzięki ogromne za podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę i czas najwyższy się za to zabrać, trzymajcie za mnie kciuki, aby się udało szybko zrobić kurs i zdać egzamin.
Od tego jesteśmy ;) To teraz my czekamy na informacje na temat szkoły jaką wybrałeś, przebiegu jazd i przede wszystkim jak poszły egzaminy w WORD
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Dragon »

Jest w Poznaniu bardzo dobra szkoła - Zdaj Prawko, w której można liczyć na skuteczną naukę jazdy oraz teorii. Polecam w 100%. Robiłem tam kurs i jestem zadowolony, bo przygotowali mnie idealnie.
Elajża

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Elajża »

W Poznaniu polecam świetną szkołę Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Bardzo fajni ludzie, instruktorzy cierpliwi i z dużym doświadczeniem. Plac manewrowy blisko word, więc często się jeździ po trasach egzaminacyjnych. Mają bardzo wysoką zdawalność, a to o czymś świadczy. No i jeżdżą w bardzo późnych godzinach, a nie tylko do 18.
Krzysiek

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Krzysiek »

Ja prawko tez robiłem w Autodrive. Robiłem tam kat B i C. Szkołę spokojnie mogę polecić. Instruktorzy z pasją uczą jeździć. Cierpliwie i wytrwale szkolą na placu i podczas jazd po mieście. Mają dobre podejście do kursantów
gabrielaa

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: gabrielaa »

Ja to Wam powiem, że chcę zdecydowanie zrobić prawo jazdy warszawa i na razie nie będzie mi w tym kontekście zbyt łatwo. Dlatego dodatkowo myślę nad tym, co zrobić i na początku chcę znaleźć czas na robienie sobie odpowiednich planów. Mam nadzieję, że sprawdzi mi się to, co udaje się każdemu na początku, czyli nauka.
Martaaw

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Martaaw »

Bardzo dobrze uczą jeździć w szkole Autodrive. Spokojnie i cierpliwie prowadzą zajęcia. Instruktorzy z odpowiednim podejściem do kursanta. Uczą najeździć od podstaw. są skuteczni i cierpliwi.
Kasztan

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Kasztan »

Wybór odpowiedniej szkoły jazdy nie jest łatwy, szczególnie jeśli kierujemy się tylko ceną. Oczywiście, każdy chce oszczędzić, ale bezpieczeństwo i jakość szkolenia powinny być priorytetem. Przeczytałem ostatnio na https://moro-tour.pl/porownanie-kosztow ... ch-polski/ że różnice cenowe między regionami nie zawsze przekładają się na różnice w jakości.
Bartłomiej

Re: Prawo jazdy Poznań - gdzie?

Post autor: Bartłomiej »

Podczas przygotowań do egzaminu zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi nauki jazdy w Częstochowie - https://oskprogress.pl/ , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ