Skup samochodów

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Skup samochodów

Post autor: Mirra »

Witajcie,
kto z Was mia jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o sprzedaż samochodu w skupie aut? Trafiłam ostatnio na stronę https://skupaut.waw.pl/skup-aut-wyszkow/ i jak się okazało, auto skup WYSZKÓW przyjmuje samochody w różnym stanie technicznym, i oferuje za nie całkiem niemałe kwoty. Za wyceną nie trzeba długo czekać, a jest ona zawsze fachowa i profesjonalna. Jak sądzicie, warto z tego skorzystać?
Auto Złomowanie

Re: Skup samochodów

Post autor: Auto Złomowanie »

Firma Złom http://autoszrot.net -Auto SkupKasacja prowadzi skup samochodów za gotówkę oraz złomowanie pojazdów w każdym stanie technicznym, wystarczy tylko jeden telefon. Skupujemy, złomujemy i sprzedajemy pojazdy używane: osobowe, terenowe, dostawcze, motocykle i quady. Interesują nas auta powypadkowe, niesprawne skup http://stacjademontazuaut.pl, floty firmowe i auta poleasingowe.Firma oferuje złomwoanie oraz skup za gotówkę oraz sprzedaż samochodów, motocykli oraz quadów. Nasz skup gwarantuje 100% bezpieczeństwa i uczciwości. Zapraszamy. Auto Złom http://zlomowanie.info - skup aut złomowanie - najlepsze ceny skupu aut do kasacji. Nasz auto szrot to firma działająca w branży auto złomowania od wielu lat. Jako skup samochodów możemy zagwarantować najwyższe ceny złomowania dla mieszkańców i okolic. Auto Złom , skupujemy auta za gotówkę http://www.auto-schrott.pl na terenie miasta . Najlepsze ceny skupu, szybkie terminy realizacji. Transport auta na złom w cenie. Indywidualna wycena. Nasz Auto Skup zaprasza do realizacji odbioru i kasacji auta. Zapewniamy własny transport - usługa realizowana jest w ten sam dzień!
ODPOWIEDZ