Tzw. elektryk, warto ?

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Maykaa

Tzw. elektryk, warto ?

Post autor: Maykaa »

Co realnie myślicie o samochodach elektrycznych? Są mocno promowe ale czy realnie warto pokusić się o zakup lub leasing? Czy takie auto nie przysporzy więcej problemów niżeli przyniesie korzyści? Zastanawiam się nad tym, bo oczywiście chciałabym zaoszczędzić kasę na tankowaniu i być bardziej eko ale wiem też że "elektryki" sporo kosztują. A jak się sprawdzają nie mam pojęcia.
martyna_w

Re: Tzw. elektryk, warto ?

Post autor: martyna_w »

Choć auta elektryczne zyskują na popularności to wciąż wielu kierowców ma obawy względem zafundowania sobie takiego samochodu. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości Twoje oraz innych osób, polecam lekturę poradnika zamieszczonego na stronie https://startmoto.pl/poradnik-poczatkuj ... trycznego/ . Z doświadczenia powiem Ci, że rozsądnie użytkowany "elektryk" sprawdzi się nawet w dalszej trasie, zapewniając zarówno komfort jazdy jak i bezpieczeństwo. Co do wydatku związanego z pozyskaniem pojazdu- polecam kredyt albo leasing od Volkswagen Financial Serwis, zwłaszcza w formie "jak abonament" w bardzo niską ratą.

top rpg 2015
agustina

Re: Tzw. elektryk, warto ?

Post autor: agustina »

Nie jestem pewna, co będzie dla każdego z Was fajnym odpowiednikiem instalacji świetlnych, ale wiem, że znajdą się osoby idące za stylem modern, albo future, a może nawet i loft. Sama sądzę, że można fajnie uzupełnić wnętrze, nawet instalując odpowiednie gniazda elektryczne . Nawet styl klasyczny może nam pokazać się z kompletnie innej strony, jeśli zadbamy o detale. Czy się ze mną zgadzacie?
ODPOWIEDZ