Ubezpieczenie OC

Wątek o motoryzacji - jak dbać o samochód, jakiego mechanika wybrać. Przepisy, przeglądy, ubezpieczenia, pomoc prawna w razie wypadku.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 123
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Ubezpieczenie OC

Post autor: nadia »

Z jakiego ubezpieczenia OC obecnie korzystacie, jesteście w stanie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
olka
Posty: 179
Rejestracja: 06 lis 2019, 16:14

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: olka »

Zacznij od porównywarki, w której porównasz różne polisy OC. Dzięki temu będziesz miał możliwość dobrania odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia. Dodatkowo warto zajrzeć na takie strony, jak https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ dzięki czemu, podjęcie odpowiedniej decyzji będzie znacznie łatwiejsze. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Marek22
Posty: 104
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:13

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Marek22 »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o temat wypadków i ubezpieczeń, to jeśli będziecie uczestnikiem jakiejś kolizji lub wypadku najważniejsze co powinniście zrobić to zgłoszenie szkody. Dzięki temu proces ubiegania się o odszkodowanie będzie mógł się rozpocząć szybciej. Na pewno warto jest o tym pamiętać
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Marko33 »

Faktycznie, to bardzo istotna kwestia. Jak dla mnie, powinniście zawsze zwracać uwagę na to, jakie ubezpieczenie będzie dla Was najkorzystniejsze cenowo. Myślę, że dobrym wyborem może okazać się skorzystanie z takich kalkulatorów jak https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac dzięki którym będziecie w stanie o wiele skuteczniej dobrać ubezpieczenie pod kątem Waszych potrzeb.
Awatar użytkownika
Edi88
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:24

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Edi88 »

Jakiś czas temu w necie natknęłam się na artykuł w tym temacie na blogu - http://moto-diagnostyka.com.pl .To wyjątkowo ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne fajne artykuły.
lamrezja

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: lamrezja »

Na witrynie internetowej https://inszury.pl/ obecna jest narzędzie do porównywania ubezpieczeń OC/AC, co umożliwia zrównanie cen proponowanych przez różne firmy. Dzięki temu można łatwo oszczędzić pieniądze, a czasami nawet kilkaset złotych rocznie na składce
ODPOWIEDZ