Usuń Tatuaż

W tym wątku wymieniamy się opiniami i spostrzeżeniami na temat firm oraz ich produktów i usług. Dołącz!
Szymona

Usuń Tatuaż

Post autor: Szymona »

Cześć, czy wiecie jak pracuje się w firmie Usuń Tatuaż? Macie jakieś doswiadczenia?
hidzik

Re: Usuń Tatuaż

Post autor: hidzik »

ja to w ogole nie widze sensu usuwania tatuaży. nigdy tego osobiscie nie robilam ale mam zjaoma, ktora sie zdecydowala i wnioski takie, ze zabieg jest bardzo bolesny a do tego mega drogi. mysle ze sa inne rozwiazania na to gdy znudzi nam sie obecny motyw. i dlatego tak wazne jest to by tatuować tylko to, co faktycznie ,,czujemy"
nemanka

Re: Usuń Tatuaż

Post autor: nemanka »

no coś w tym jest, takie zabiegi są właśnie i drogie i podobno bardzo bolesne. jeśli powodem chęci usunięcia takiego tatuażu jest fakt, ze motyw już się znudził to myślę, ze to dużo lepszym rozwiązaniem byłoby wykonanie coveru :) a gdybyście szukali w Warszawie kogoś, kto się na tym zna to polecam wybrać się do studia Jah Love Tattoo ( na ulicy Wilczej 32).
dżej89

Re: Usuń Tatuaż

Post autor: dżej89 »

Dlatego uważam, że wszystko sobie trzeba dziesięć razy przemyśleć... Warto też czytać poradniki, typu https://www.skytattoo.net/pierwszy-tatu ... robieniem/ , bo w nich można znaleźć też wiele odpowiedzi na wiele pytań. Możecie z niego się dowiedzieć, jak wygląda od poszewki taki zabieg.
marrly

Re: Usuń Tatuaż

Post autor: marrly »

Takie zabiegi teraz nie są żadnym problemem! I to jest świetne, ostatnio o tym czytałam pierw na https://poprostuzdrowo.pl/bezpieczne-us ... pecjalisty

jak zresetować macbooka
ODPOWIEDZ