Joblife - Nowości przemysłowe i gospodarcze, ciekawostki, porady prawne

Znasz świetne strony, które warto polecić? Daj znać!
Krzyś

Joblife - Nowości przemysłowe i gospodarcze, ciekawostki, porady prawne

Post autor: Krzyś »

Cześć!

Mogę polecić wszystkim forumowiczom oraz gościom, serwis tematyczny https://joblife.pl. Znajdują się tam informacje o aktualnych wydarzeniach w świecie przemysłu i gospodarki. Pracownicy oraz pracodawcy znajdą tam ważne porady prawne, w tym poruszające kwestie odszkodowań i ubezpieczeń. Interesujące są także wpisy dotyczące zdrowej żywności i konserwantów stosowanych w produktach spożywczych. Najpopularniejszym działem są jednak artykuły przedstawiające średnie wynagrodzenia pracowników w wielu branżach zawodowych w Polsce i w Europie. Joblife to skarbnica wiedzy dla każdego pracownika i pracodawcy.

dławiki do peszli
Awatar użytkownika
Mirra
Posty: 393
Rejestracja: 27 maja 2019, 15:34

Re: Joblife - Nowości przemysłowe i gospodarcze, ciekawostki, porady prawne

Post autor: Mirra »

Ogólnie jeśli ciekawią Was jakieś informacje związane między innymi z przemysłem, to sądzę, że może Was również zainteresować blog na stronie internetowej http://ofertyprzemyslowe.pl. Możecie się z niego dowiedzieć na przykład do czego służą rolki poliamidowe, jakie są rodzaje i zastosowanie przesiewaczy wibracyjnych, a także jakich używa się maszyn do recyklingu tworzyw sztucznych.
Żagi

Re: Joblife - Nowości przemysłowe i gospodarcze, ciekawostki, porady prawne

Post autor: Żagi »

Ja także staram się być na bieżąco z tematyką przemysłu i jestem zdania, ze bardzo ważną sprawą jest to, aby wiedzieć także jakich maszyn przemysłowych używać i od kogo je zamawiać. Na pewno bardzo dobrym pomysłem jest skontaktowanie się z firmą https://www.zemat.com/pl gdyż to właśnie u nich możemy zamówić różnego rodzaju maszyny przemysłowe.
ODPOWIEDZ