Problem ze zmywarką

Znasz świetne strony, które warto polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
Lea80
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 8:16

Problem ze zmywarką

Post autor: Lea80 »

Cześć. Od jakiegoś czasu moja zmywarka dziwnie pracuje. Nie chodzi o niedomywanie naczyń, więc myślę, że powinnam się skontaktować z jakimś fachowcem. Znacie kogoś dobrego z Krakowa albo okolic?
Awatar użytkownika
Stella_68
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 16:54

Re: Problem ze zmywarką

Post autor: Stella_68 »

Możesz na pewno liczyć na naprawa-agd-krakow.pl. Są doświadczeni w serwisowaniu AGD różnych marek, także żadna awaria nie robi na nich wrażenia. Polecam ich też ze względu na niskie ceny usług, ale profesjonalne i rzetelne podejście:)
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 103
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:03

Re: Problem ze zmywarką

Post autor: Marko33 »

To fakt. Zawsze powinniście wybierać jak najlepsze rozwiązania pod kątem Waszej kuchni, ale też każdego innego pomieszczenia. Kluczowe na pewno będzie to, byście stawiali na wysoką jakość, bo w przeciwnym razie, będziecie musieli wymieniać wszystkie sprzęty szybciej, niż się tego spodziewacie. No i zwróćcie też uwagę na eksploatację poszczególnych sprzętów. Wiadomo, że wrzucając do zmywarki takie tabletki jak https://allegro.pl/produkt/tabletki-do- ... dcf539e76c będziecie w stanie o wiele lepiej zadbać o jej żywotność. Jest wiele kwestii, na które powinniście w tym temacie zwrócić uwagę, dlatego naprawdę podejdźcie do tego z rozwagą. 
Awatar użytkownika
spekulant
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:07

Re: Problem ze zmywarką

Post autor: spekulant »

Z całą pewnością w takiej sytuacji należy wezwać serwis lub oddać urządzenie jeśli jest na gwarancji. Ja jestem zdania, że zanim zdecydujemy się na zakup zmywarki to przede wszystkim warto jest przejrzeć możliwe modele. Osobiście polecam każdemu ranking zmywarek https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... arek.bhtml gdyż ja właśnie dzięki niemu kupiłem moim zdaniem jedną z najlepszych zmywarek.
Baś

Re: Problem ze zmywarką

Post autor: Baś »

Często problemy ze zmywarką, są spowodowane tym, że była nieodpowiednio czyszczona. Nie wystarczy tylko, raz na jakiś czas wyczyścić filtr. Trzeba ją czyścić również w środku, tam gdzie rękami nie sięgniemy. Dlatego warto kupić do tego celu, chemia do zmywarek. Która doskonale sobie z tym poradzi.
ceśka

Re: Problem ze zmywarką

Post autor: ceśka »

Lea80 pisze: ↑10 wrz 2020, 15:50 Cześć. Od jakiegoś czasu moja zmywarka dziwnie pracuje. Nie chodzi o niedomywanie naczyń, więc myślę, że powinnam się skontaktować z jakimś fachowcem. Znacie kogoś dobrego z Krakowa albo okolic?
trzeba przeanalizować czy na pewno naprawa jest opłacalna, jak byłam w serwisie z moją 8 letnią zmywarka okazało się za za tą kwotę którą chcieli za naprawę to mogłam już praktycnzi enowy sprzęt kupić, teraz mam sprzęt Electrolux z podnoszonym dolnym koszem, ta funkcja nazywa się comfortLift
ODPOWIEDZ